Przejdź do treści
Aktualności

Żużel. Tajemniczy Finał IMP w Krośnie! Były działacz -„przyjdzie pewnie odpowiedni moment, żeby wszyscy dowiedzieli się, jaka była prawda”

Wilki Krosno
Fot. Cellfast Wilki Krosno

Autor: Redakcja

Żużel. Tajemniczy Finał IMP w Krośnie! Były działacz -„przyjdzie pewnie odpowiedni moment, żeby wszyscy dowiedzieli się, jaka była prawda”

Ostatnio wiele mówi się o wydarzeniach związanych z zawodami żużlowymi w Krośnie. Wiele spekulacji krąży wokół kontrowersyjnego finału Indywidualnych Mistrzostw Polski. Ludzie zastanawiają się, co się stało i dlaczego było tak wiele zamieszania.

Zbigniew Fiałkowski zapowiada wyjaśnienie tajemniczego finału IMP w Krośnie

Część osób sugeruje, że coś musiało się wydarzyć, żeby spowodować takie przemyślenia i dyskusje. Jednak, pomimo wielu pytań, odpowiedzi nie są jeszcze jasne. Niektórzy zastanawiają się, czy to wszystko może mieć związek z nieudanym finałem IMP w Krośnie.

Jednakże, osoby odpowiedzialne za te wydarzenia twierdzą, że nic szczególnego się nie wydarzyło. Zapewniają, że kwestia toru w Krośnie i finału IMP zostanie wyjaśniona w przyszłości. Twierdzą, że przyjdzie odpowiedni moment, aby wszyscy dowiedzieli się prawdy o tym, co tam się wydarzyło.

-Nie. Jeżeli chodzi o tor w Krośnie i finał IMP, to w niedługim czasie przyjdzie pewnie odpowiedni moment, żeby wszyscy dowiedzieli się, jaka była prawda i jakie były kulisy tego wszystkiego. Nadejdzie czas, żeby opinia publiczna dowiedziała się prawdy o tym co tam się stało. Ale to jeszcze nie teraz, jeszcze potrzeba chwili czasu. – mówił Zbigniew Fiałkowski w rozmowie z Tygodnikiem Żużlowym.

Prawda o IMP w Krośnie wyjdzie na jaw, ale jeszcze nie teraz

Jednak pytanie pozostaje: od kogo opinia publiczna ma dowiedzieć się prawdy? –„- Od tego, który był na miejscu, wszystko widział z bliska i wie, co się stało i ma na to pewne dokumentacje. Czyli ode mnie. Ale jeszcze nie teraz.” – dodał Zbigniew Fiałkowski w rozmowie z Tygodnikiem Żużlowym

Na razie pozostaje nam czekać i zobaczyć, co się wydarzy. Ludzie chcą prawdy, ale na razie muszą uzbroić się w cierpliwość i czekać na moment, kiedy wszystko stanie się jasne. Wypowiedzi byłego wiceprzewodniczącego Głównej Komisji Sportu Żużlowego sugerują jednak, iż pewnego dnia w środowisku żużlowym może zrobić się naprawdę gorąco.

Wilki Krosno
Fot. Wilki Krosno
Wilki Krosno
Fot. Wilki Krosno//Facebook

MAGAZYN ŻUŻLOWY – kliknij TUTAJ

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *