Przejdź do treści
Aktualności żużlowe/PGE EKSTRALIGA

Żużel. Stal Gorzów pomoże swoim zawodnikom poszkodowanym wskutek pożaru

Żużel

Autor: Krzysztof Choroszy

Żużel. Stal Gorzów pomoże swoim zawodnikom poszkodowanym wskutek pożaru

W ostatnim czasie bardzo smutne wieści nadeszły z Gorzowa, gdzie spłonął garaż, w którym znajdował się sprzęt młodego zawodnika Stali Gorzów Michała Głębockiego, a także adepta sportu żużlowego Bartosza Toporowskiego Do swoich podopiecznych rękę wyciągnął sam klub.

Pożar garażu miał miejsce w ostatni piątek, a ognień strawił wszystko, co znajdowało się w tamtym miejscu. Ucierpiał cały budynek, busa, a także sprzęt, kevlary i inne wyposażenie. Dla młodych stalowców był to ogromny cios, który mógł zniszczyć ich marzenia o karierze żużlowca. Wiele osób wpłaciło pieniądze na zbiórkę, która została założona, aby pomóc Michałowi Głębockiemu i jego wujowi w odbudowie garażu i zakup sprzętu.

ceee9c7fff94d2e6f26d5888b47428e7
Fot. Zrzutka dla Michała Głębockiego i jego wuja

Do pomocy przyczynił się sam klub, który przekazał w mediach społecznościowych, że 10 procent wpływów ze sprzedaży biletów na Memoriał Edwarda Jancarza, który odbędzie się 30 marca, zostanie przeznaczone na pomoc w zakupie zniszczonego sprzętu i wyposażenia Michałowi i Bartoszowi. Solidarni z młodymi chłopcami są również kibice, którzy w komentarzach pod postem klubu proponują zorganizowanie zbiórki na trybunach.

My również zachęcamy do wsparcia zbiórki, która pomoże odbudować to, co zostało zniszczone przez ogień (link TUTAJ).

ef80d589c76992a62bc55c45d9234f94
Fot. Zrzutka dla Michała Głębockiego i jego wuja

Magazyn Żużlowy Best Speedway TV

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *