Przejdź do treści
Aktualności/Metalkas 2. Ekstraliga

Żużel. Trzykrotny Mistrz Świata żużla angażuje się w WOŚP: Atrakcyjna licytacja z Nickim Pedersenem! Sprawdź, jak możesz zwiedzić dom mistrza!

Żużel
Fot. Jakub Malec

Autor: Redakcja

Żużel. Trzykrotny Mistrz Świata żużla angażuje się w WOŚP: Atrakcyjna licytacja z Nickim Pedersenem! Sprawdź, jak możesz zwiedzić dom mistrza!

Styczeń, zwłaszcza jego końcówka, to okres dobrze znany ze względu na coroczną licytację Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy (WOŚP), która ma na celu pomaganie dzieciom. Tym razem trzykrotny mistrz świata, Nicki Pedersen, zaangażował się w tę charytatywną akcję.

Duńczyk niedawno zmienił klub po dziesięciu latach i powrócił do Texom Stali Rzeszów, opuszczając ZOOLeszcz GKM Grudziądz. Jest to doskonały materiał marketingowy dla klubu, a działacze postanowili stworzyć atrakcję zarówno dla samego zawodnika, jak i dla kibiców.

Podczas licytacji organizowanej na zakończenie stycznia zwycięzca otrzyma możliwość podróży do miejsca zamieszkania Nickiego Pedersena. Będzie miał okazję zjeść obiad w domu trzykrotnego mistrza świata, zwiedzić jego warsztat i spędzić czas na torze, gdzie Duńczyk rozpoczynał swoją karierę.

Na dzień 23 stycznia wartość licytacji wynosi już 3650 złotych, a do zakończenia pozostał jeszcze tydzień, więc można oczekiwać dalszego wzrostu kwoty. Wcześniej do wsparcia WOŚP dołączyli także inni żużlowcy, w tym Bartosz Zmarzlik. Mistrz świata wystawił na aukcję swój motocykl, na którym zdobył czwarty złoty medal w SGP.

Żużel
fot. Michał Szmyd/Speedway Canvas
Nicki Pedersen 110
Fot. Sonia Kaps

MAGAZYN ŻUŻLOWY – kliknij TUTAJ

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

×