Przejdź do treści
Aktualności/PGE EKSTRALIGA

Żużel Rewolucja w zespole Roberta Lamberta: Lider Apatora rozstaje się z długoletnim mechanikiem

Robert Lambert
fot. Kazimierz Kożuch

Autor: Redakcja

Żużel Rewolucja w zespole Roberta Lamberta: Lider Apatora rozstaje się z długoletnim mechanikiem

Robert Lambert z For Nature Solutions KS Apatora Toruń miał burzliwy rok 2023. Jego występy w PGE Ekstralidze i cyklu Grand Prix były pełne nierówności, nie spełniając oczekiwań zarówno jego, jak i kibiców. Mimo to sezon zakończył się sukcesem, gdyż zdobył medal w Drużynowych Mistrzostwach Polski. Jednakże ten triumf nie zapobiegł zmianom w jego zespole.

Kamil Antoniewicz, długoletni mechanik Lamberta, ogłosił, że nie będzie już częścią ekipy Brytyjczyka w sezonie 2024. Zaskakująco, Antoniewicz był związany z Lambertem od 2022 roku, wcześniej pracując z Niemcem, Maxem Dilgerem.

Czy przetasowania w parku maszyn przyczynią się do poprawy wyników Lamberta w nadchodzącym sezonie? To pytanie nurtuje samego żużlowca. Jednak istotne jest, że w kwestii klubowej panuje stabilność: Lambert pozostanie w For Nature Solutions KS Apatora Toruń co najmniej do końca sezonu 2025.

– Dzięki Robert za te ostatnie dwa lata spędzone razem. Życzę ci wszystkiego najlepszego na przyszłość. Pchaj dalej! – napisał były już mechanik na swoim profilu.

Lamberta
Fot. Marta Astachow
Apator
Fot. Taylor Lanning

MAGAZYN ŻUŻLOWY – kliknij TUTAJ

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

×