Przejdź do treści
Aktualności/Metalkas 2. Ekstraliga

Żużel. Odrzucił wiele ofert, aby trafić do tego klubu. Z tego powodu zawodnik wybrał transfer do Ostrowa

Żużel
Fot. Arkadiusz Siwek

Autor: Jan Kamiński

Żużel. Odrzucił wiele ofert, aby trafić do tego klubu. Z tego powodu zawodnik wybrał transfer do Ostrowa

Chętnych do skorzystania z usług Wiktora Jasińskiego w okresie transferowym zdecydowanie nie brakowało. Pomimo zainteresowania wielu klubów zawodnik od początku wiedział, że chce w następnym sezonie reprezentować barwy Arged Malesy Ostrów Wielkopolski. Jeden czynnik znacząco wpłynął na jego decyzję.

Miniony sezon w Stali Gorzów dla 23-letniego zawodnika zdecydowanie nie był okraszony wynikami, które sobie wymarzył. Dobre występy stale przeplatał słabszymi, w których zdobywanie punktów było dla niego trudnym wyzwaniem. Rozgrywki zakończył ze średnią biegową na poziomie 1.104 punktu, co za rok będzie starał się poprawić. Będzie o to walczył już w klubie z Ostrowa Wielkopolskiego.

Jak informuje Kurier Ostrowski powodem, dla którego inne kluby były w tyle jeżeli chodzi o pozyskanie Wiktora Jasińskiego, jest osoba Mariusza Staszewskiego. Zawodnik jest przekonany, że z pomocą tego trenera będzie mógł jeszcze bardziej rozwinąć swoje umiejętności. Należy pamiętać, że jest to wypożyczenie, gdyż zawodnik wciąż ma aktywny kontrakt w Gorzowie. TŻ Ostrovia liczy natomiast na wsparcie ze strony zawodnika i doskonałe występy na pozycji do lat 24.

Wiktor Jasiński
Fot. Emilia Hamerska-Lengas
Stal Gorzów
Fot. Emilia Hamerska – Lengas

MAGAZYN ŻUŻLOWY – kliknij TUTAJ

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *