Przejdź do treści
Aktualności/SGP / SEC / SON / SWC

Żużel. Poznaliśmy dziką kartę na GP Danii. Zaskoczenia nie ma

Żużel
Fot. Fim Speedway Grand Prix

Autor: Jakub Bielak

Żużel. Poznaliśmy dziką kartę na GP Danii. Zaskoczenia nie ma

Na 16 września zaplanowany został turniej GP w duńskim Vojens. Dziś poznaliśmy zawodnika, który od organizatorów otrzymał dziką kartę na te zawody. Jest to oczywiście reprezentant Danii, a konkretnie Rasmus Jensen.

Nie będzie transferu Nickiego Pedersena do Zielonej Góry!? Głos w tej sprawie zabrał prezydent miasta

29-latek jedzie świetny sezon w barwach Enea Falubazu Zielona Góra i być może w przyszłym sezonie wykona w końcu krok naprzód w swojej karierze i będzie reprezentował ekstraligowy zespół. W tym sezonie pokazał się również ze świetnej strony w finale Drużynowego Pucharu Świata, gdzie niespodziewanie był liderem duńskiego zespołu. W zawodach z cyklu Speedway Grand Prix w Vojens Jensen będzie mógł po raz kolejny udowodnić, że coraz śmielej puka do światowej czołówki.

Ogłoszono również, że rezerwowymi w turnieju GP będą Mads Hansen oraz Benjamin Basso. Dzień przed sobotnim turniejem „dorosłego” GP odbędzie się ostatni tegoroczny turniej z młodzieżowego cyklu SGP 2. Na te zawody dziką kartę otrzymał Jesper Knudsen, a rezerwowymi zostali William Drejer oraz Bastian Pedersen – bratanek Nickiego Pedersena.

MAGAZYN ŻUŻLOWY Best Speedway TV

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *