Przejdź do treści
Aktualności/Metalkas 2. Ekstraliga

Nie będzie transferu Nickiego Pedersena do Zielonej Góry!? Głos w tej sprawie zabrał prezydent miasta

Pedersena
Fot. Emilia H. Lengas

Autor: Krzysztof Choroszy

Nie będzie transferu Nickiego Pedersena do Zielonej Góry!? Głos w tej sprawie zabrał prezydent miasta

Wokół Falubazu Zielona Góra pojawia się teraz wiele doniesień transferowych dotyczących zawodników, którzy mogliby zasilić szeregi zielonogórzan w przyszłym roku. Chodzi tu między innymi o takich żużlowców, jak Piotr Pawlicki, Jarosław Hampel, czy Nicki Pedersen. Wokół tego ostatniego jednak sytuacja może się skomplikować, gdyż głos na temat jego ewentualnych przenosin zabrał prezydent Zielonej Góry.

Żużel. Fenomenalny Kołodziej na Olimpijskim sam nie dał rady drużynie gwiazd z Wrocławia [Oceny pomeczowe]

Janusz Kubicki w mediach społecznościowych napisał, że transfer Nickiego do Falubazu to temat wymyślony przez dziennikarzy, a doświadczony Duńczyk był już kiedyś w drużynie z jego miasta i nie skończyło się to dobrze. Prezydent ostro dodał, że w Zielonej Górze jest miejsce dla Pedersena, ale na trybunach jako kibic.

„Czego to nie wymyślą media, żeby tylko ludzie klikali. Nicki był już w Falubazie Zielona Góra i chyba na dobre to nie wyszło. Teraz to byłoby jakieś nieporozumienie. Jest jedno miejsce dla Nickiego na trybunie z kibicami jako kibic Falubazu” – napisał Janusz Kubicki w mediach społecznościowych.

Taki komentarz prezydenta Zielonej Góry może wzbudzać podejrzenia, że temat Nickiego w drużynie z jego miasta może być nieaktualny i zmieniać dużo jeśli chodzi o sytuację trzykrotnego mistrza świata. Głównie dlatego, że mogłoby to oznaczać, że porozumienie Duńczyka z klubem jest już nieakutalne. Czy Pedersen ostatecznie wyląduje w Falubazie? Przekonamy się w ciągu kilku tygodni.

MAGAZYN ŻUŻLOWY Best Speedway TV

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *