Przejdź do treści
Aktualności/PGE EKSTRALIGA

Żużel. Odwołano pierwszy sparing w Lesznie

żużel

Autor: Jakub Bielak

Żużel. Odwołano pierwszy sparing w Lesznie

Niestety marcowa pogoda w Polsce dała o sobie znać. Odwołany został sobotni sparing pomiędzy Fogo Unią Leszno a Abramczyk Polonią Bydgoszcz. Decyzję podjęto już na ponad 24 godziny przed planowanym początkiem test-meczu.

Sparing pomiędzy Unią Leszno a Polonią Bydgoszcz zaplanowano na sobotę, 23 marca na godzinę 16:30. Niestety z powodu niekorzystnych prognoz pogody gospodarze doszli do wniosku, że lepiej spotkanie odwołać. W sobotę w pierwszej części dnia zapowiadane są w Wielkopolsce opady deszczu, co mocno utrudniłoby przygotowanie nawierzchni na sparing. Czasu do startu rozgrywek ligowych nadal jest sporo, więc nie ma co się dziwić, że nikt nie chce ryzykować zdrowiem zawodników.

Kibice w Lesznie muszą więc poczekać na pierwszy sparing w wykonaniu swoich ulubieńców do wtorku, 26 marca. Wówczas Unia podejmie ekstraligowego rywala – Stal Gorzów. Do pierwszej kolejki ligowej nadal pozostają trzy tygodnie, więc czasu na sprawdzenie sprzętu, a także rywalizację z rywalami spod taśmy jest jeszcze bardzo dużo. Pierwszy mecz ligowy w Lesznie odbędzie się w piątek, 12 kwietnia. Rywalem gospodarzy będzie Tauron Włókniarz Częstochowa.

Żużel
Fot. Czarny Productions
Kryterium Asów
Fot. Sonia Kaps

Dołącz do nas na Facebooku – kliknij TUTAJ

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *