Przejdź do treści
Aktualności/PGE EKSTRALIGA

Falubaz Zielona Góra z nową nazwą na PGE Ekstraligę

Falubaz Zielona Góra
Fot. Marta Astachow

Autor: Krzysztof Choroszy

Falubaz Zielona Góra z nową nazwą na PGE Ekstraligę

Falubaz Zielona Góra po dwóch latach przerwy pojedzie w najlepszej żużlowej lidze świata. W tegorocznych rozgrywkach PGE Ekstraligi zielonogórzanie będą chcieli zaprezentować się z jak najlepszej strony. Dzisiaj zielonogórzanie ogłosili nowego sponsora tytularnego, który będzie widniał w oficjalnej nazwie klubu podczas zmagań Ekstraligi.

Zielonogórzanie w świetnym stylu zwyciężyli na ekstraligowym zapleczu, nie ponosząc w sezonie 2023 ani jednej porażki. Jesienią do drużyny dołączyli Piotr Pawlicki, Jarosław Hampel, Krzysztof Sadurski i Oskar Hurysz. Powrócił do niej również Jan Kvech. Falubaz ma więc potencjał, by w nadchodzącym sezonie powalczyć z najlepszymi, a zrobią to pod nową nazwą.

W piątek zielonogórski klub przekazał w swoich mediach społecznościowych, kto został nowym sponsorem tytularnym drużyny walczącej w rozgrywkach PGE Ekstraligi. Jak możemy przeczytać w oficjalnym komunikacie, oficjalna nazwa zielonogórskiej ekipy będzie brzmieć NovyHotel Falubaz Zielona Góra.

Falubaz Zielona Góra pojedzie już w inauguracyjnym spotkaniu Żużlowej Ekstraligi. Wtedy to „Myszy” zmierzą się we Wrocławiu z aktualnym wicemistrzem Polski, drużyną Betard Sparty Wrocław. Spotkanie będzie miało miejsce w piątek 12 kwietnia i rozpocznie się o godzinie 18:00.

Żużel
Fot. Sandra Rejzner
Żużel
Fot. Sonia Kaps

Dołącz do nas na Facebooku! – kliknij TUTAJ

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *