Przejdź do treści
Aktualności/PGE EKSTRALIGA

Żużel. Nowy dyrektor zarządzający Fogo Unia Leszno! Był już, gdzie indziej „po słowie” i musiał odmówić, aby wrócić do Leszna

Żuzel
fot. Sandra Rejzner

Autor: Redakcja

Żużel. Nowy dyrektor zarządzający Fogo Unia Leszno! Był już, gdzie indziej „po słowie” i musiał odmówić, aby wrócić do Leszna

Dziś nowym dyrektorem zarządzającym w Fogo Unii Leszno zostaje Sławomir Kryjom, który kilka lat temu pełnił funkcję dyrektora sportowego w tym klubie. Jak sam przyznał – Propozycja objęcia tego stanowiska bardzo zaskoczyła mnie. 

Przez ostatnie lata Kryjom łączył pracę jako dyrektor leszczyńskiego MOSiR z rolą menadżera w niemieckim Landshut. W wywiadzie z elka.pl wyznał: ” -Kiedy zostałem zaproszony na spotkanie akcjonariuszy S.S.A. Unia Leszno, to myślałem, że klub poszukuje menadżera, a ja już byłem „po słowie” z innym polskim klubem ekstraligowym. Jak się to wszystko wyjaśniło, to musiałem odkręcić te sprawy.

Na stanowisku dyrektora zarządzającego w leszczyńskim klubie Kryjom będzie odpowiedzialny za obszary finansów, sportu i marketingu. –„Nie wyobrażam sobie, że w trakcie meczu będę siedział na trybunach. Moje miejsce jest też w parkingu, gdzie mam nadzieję swoim doświadczeniem, pomogę nowemu menadżerowi Rafałowi Okoniewskiemu” – dodał. W sztabie szkoleniowym znajduje się także kierownik drużyny, Mateusz Gryczka.

Sławomir Kryjom
Fot. Patrycja Sobiech
Sławomir Kryjom
Fot. Marta Astachow

MAGAZYN ŻUŻLOWY – kliknij TUTAJ

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *