Przejdź do treści
Aktualności/Gdzie oglądać żużel

Żużel na żywo. Transmisje z piątkowych meczów

żużel na żywo
Fot. Jakub Malec

Autor: Jakub Bielak

Żużel na żywo. Transmisje z piątkowych meczów

Końcówka czerwca obfituje w wydarzenia żużlowe. Choć w najbliższy weekend nie jest zaplanowana kolejka PGE Ekstraligi, to emocje nie zabraknie. Już w piątek obejrzymy bowiem mecz najwyższej klasy rozgrywkowej, a to wszystko za sprawą kapryśnej pogody przed tygodniem. Ponadto w piątek czeka nas walka o medale mistrzostw świata trzech Polaków jeżdżących na 250cc.

Emocje rozpoczną się już o godzinie 17:00. Wówczas w Gorzowie w przeddzień dorosłego Speedway Grand Prix odbędzie się finał SGP 3, a więc rywalizacji młodych zawodników na motocyklach o pojemności 250cc. Na starcie jest trzech Polaków, a Maksymilian Pawełczak będzie głównym faworytem do złotego medalu.

Od 18:00 rozpoczniemy z kolei ligowe emocje. Dość nietypowo w piątkowy wieczór odbędą się dwa spotkania Metalkas 2. Ekstraligi. #OrzechowaOsada PSŻ Poznań zmierzy się z H. Skrzydlewska Orzeł Łódź, a dwie i pół godziny później Texom Stal Rzeszów podejmie na własnym obiekcie Innpro ROW Rybnik. Oba mecze będzie można śledzić na naszym portalu. #OrzechowaOsada PSŻ Poznań – H. Skrzydlewska Orzeł Łódź (tutaj) i Texom Stal Rzeszów – Innpro ROW Rybnik (tutaj)

Wielu fanów jednak z pewnością obok meczu rzeszowsko-rybnickiego będzie śledzić spotkanie PGE Ekstraligi. Betard Sparta Wrocław pojedzie w zaległym spotkaniu z Krono-Plast Włókniarzem Częstochowa. Początek tej rywalizacji również o 20:30.

Piątek, 28.06.2024:

• 17:00 – FIM Speedway Grand Prix 3 – Finał w Gorzowie
METALKAS 2. Ekstraliga:
• 18:00 – #ORZECHOWAOSADA PSŻ Poznań – H. Skrzydlewska Orzeł Łódź
• 20:30 – TEXOM Stal Rzeszów – INNPRO ROW Rybnik
PGE Ekstraliga:
•20:30 – Betard Sparta WrocławKrono-Plast Włókniarz Częstochowa

Żużel
Fot. Łukasz Wilk
PSŻ Poznań
Fot. Krzysztof Szrama

Dołącz do nas na Facebooku – kliknij TUTAJ

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *