Team name - INNPRO ROW RYBNIK

INNPRO ROW RYBNIK

28.06.2024 20:30 Rzeszów
Relacja Składy
  • Texom Stal Rzeszów 46:44 Innpro ROW Rybnik. W dwumeczu 86:93. Dziękujemy za śledzenie naszej relacji!

• 16 min.

1

• Perfekcyjny Nicki Pedersen! Duńczyk prowadził od startu do mety, dzięki czemu Stal wygrywa ten mecz! Thorssell upadł na czwartej pozycji, szybko jednak podniósł się z toru.

• 15 min.

2

• Rezerwa zwykła: Knudsen za Świdnickiego. Rezerwa taktyczna: Kurtz za Walaska.

• Rybniczanie ciągle są w grze! Tungate pewnie zwyciężył, a z parą gospodarzy na dystansie uporał się Kurtz. Bonus jedzie do Rybnika!

• 14 min.

Bieg 13

Brady Kurtz

0

3

1

2

• Świetnie ze startu gospodarze, którzy wyjechali na podwójne prowadzenie. Na drugim okrążeniu parę Stali rozdzielił jednak Jamróg.

• W dwumeczu mamy wynik 82:85. Zapowiada się ciekawa końcówka spotkania.

• 13 min.

2

• Borowiak zastępuje Tkocza jako rezerwa zwykła.

• Dramat Grzegorza Walaska, który zdefektował na starcie. Borowiak bardzo ładnym atakiem minął Rafalskiego.

• 12 min.

• Kapitalny start młodego Duńczyka, który pewnie wygrał

• 11 min.

Bieg 10

Brady Kurtz

2

3

1

0

• Borowiak zastępuje Trześniewskiego, Knudsen zastępuje Świdnickiego.

• Bardzo ciekawy wyścig w Rzeszowie! Na starcie najlepiej gospodarze, ale szybko obu rywali minął Kurtz. Pedersen nie pozostał mu dłużny i odbił pierwszą pozycję.

• 10 min.

Bieg 9

3

2

W

1

• Start zdecydowanie wygrał Tungate, który pewnie wygrał. Walasek próbował atakować Nowaka, ale bez skutku.

• Upadek Krystiana Pieszczka na pierwszym łuku. Polak wykluczony z powtórki.

• 09 min.

Bieg 8

1

3

Franciszek Majewski

0

2

• Kolejność ustawiona od razu po starcie.

• 08 min.

0

• Świetnie ze startu Pieszczek, za którym w pogoń rzucił się Kurtz. Australijczyk minął Polaka kapitalną akcją przy krawężniku.

• 07 min.

Bieg 6

2

1

0

3

• Kapitalny start Walaska. Na początku podążał za nim Thorssell, ale Szweda na drugim okrążeniu minął Tungate.

• 06 min.

Bieg 5

1

3

Mateusz Świdnicki

0

2

• Od startu do mety pewne prowadzenie Pedersena. Świdnicki na chwilę minął Bloedorna, ale Niemiec szybko odpowiedział.

• 05 min.

Bieg 4

2

3

D

Paweł Trześniewski

1

• Na starcie zdefektował motocykl Majewskiego. Start wygrał Bloedorn, ale szybko minął go Pieszczek.

• 04 min.

Bieg 3

Brady Kurtz

3

2

0

1

• Pewne zwycięstwo Kurtza, którego na pierwszym okrążeniu atakował Świdnicki. Polak słabł jednak z metra na metr i skończył ostatni.

• 03 min.

Bieg 2

0

3

2

1

• Kapitalny start Trześniewskiego, który był jednak bardzo wolny na dystansie. Najpierw minął go Rafalski, a na ostatnim łuku ta sztuka udała się także Majewskiemu.

• 02 min.

Bieg 1

0

3

2

1

• Upadek Nickiego Pedersena na pierwszym łuku. Powtórka w czterech.

• Bardzo dobrze ze startu Nowak, który zamknął Tungate'a. Australijczyka na trasie minął także Pedersen.