Żużel - Ekscytujące Aktualności

Przejdź do treści
Aktualności/PGE EKSTRALIGA

Bartosz Zmarzlik mówi kiedy wróci do Stali Gorzów! Były prezes przekonany o powrocie Mistrza

Bartosz Zmarzlik
Fot. Paweł Wilczyński

Autor: Redakcja

Oceń Wpis

Bartosz Zmarzlik mówi kiedy wróci do Stali Gorzów! Były prezes przekonany o powrocie Mistrza


Bartosz Zmarzlik, czterokrotny mistrz świata w żużlu, wyraził swoją otwartość na powrót do Stali Gorzów. Odpowiadając na pytania dotyczące ewentualnego powrotu do tego klubu, Zmarzlik podkreślił, że ecyzja ta zależy od niego samego i obu stron zainteresowanych.

W rozmowie w „Mówi się Żużel” Jacka Dreczki, Zmarzlik stwierdził, że nie ma ustalonego planu ani konkretnej daty powrotu do Stali Gorzów. Zaznaczył, że ludzie często zakładają, iż posiada takie informacje, lecz w rzeczywistości wszystko zależy od jego własnych decyzji oraz woli klubu. — Jak wszystkie strony uznają to za słuszne i obydwie strony wyrażą chęć — odpowiedział czterokrotny mistrz świata w rozmowie z Jackiem Dreczką w „Mówi się Żużel”

Dodając — Tego nie wiem. To jest niesamowite, bo ludzie myślą, że ja to wiem i to jest zaplanowane, a tak naprawdę nie jest i to tylko zależy od tego od mojej osoby i strony klubów, czy to się wydarzy, czy to się wydarzy, czy to będzie za trzy, dziesięć lat, czy w ogóle i czy może zaraz? Tego nie wiemy naprawdę — skomentował Zmarzlik w „Mówi się Żużel”.

Były prezes Stali Gorzów wyraził pewność co do powrotu mistrza, uważając to jedynie za kwestię czasu. Zaznaczył, że jest przekonany o stuprocentowej pewności, że do tego dojdzie. Wspomniał również o przypadku innego zawodnika, Piotra Protasiewicza, który po pewnym czasie wrócił do swojego „rodzinnego” klubu.

Reklamy

Uważam, że jego powrót do Stali Gorzów jest wyłącznie kwestią czasu. Moim zdaniem to się wydarzy na sto procent. Mam nadzieję, że szybciej niż później, ale doczekamy tego w miarę nieodległym czasie. Można tutaj wspomnieć takiego zawodnika jak Piotr Protasiewicz, który też w swoim czasie wybrał się na podróż do Bydgoszczy, ale jednak po pewnym czasie wrócił na „stare śmieci” do Zielonej Góry — przekazał Zmora w naszym magazynie żużlowym na kanale Youtube [kliknij TUTAJ]

Warto zauważyć, że decyzja o powrocie Zmarzlika do Stali Gorzów nie jest jeszcze ostateczna, ale obie strony wyrażają pozytywne nastawienie. Czekamy z niecierpliwością, aby dowiedzieć się, czy ten powrót nastąpi szybciej, czy później. W historii żużla zdarzały się podobne powroty zawodników do swoich „macierzystych” klubów, co daje nadzieję na pozytywny rozwój sytuacji.

FB IMG 1699360147995 1
Fot. Paweł Wilczyńśki
Żużel
Fot. Michał Szmyd

MAGAZYN ŻUŻLOWY – kliknij TUTAJ

1 odpowiedź do “Bartosz Zmarzlik mówi kiedy wróci do Stali Gorzów! Były prezes przekonany o powrocie Mistrza

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Nasi partnerzy

×