Żużel - Ekscytujące Aktualności

Przejdź do treści
Aktualności/Metalkas 2. Ekstraliga

Żużel. Poznaliśmy kolejny kierunek przedsezonowych sparingów Polonii Bydgoszcz

żużel
Fot. Sonia Kaps

Autor: Jan Kamiński

Oceń Wpis

Żużel. Poznaliśmy kolejny kierunek przedsezonowych sparingów Polonii Bydgoszcz

Sezon 2024 zbliża się coraz to większymi krokami. Nie budzi więc zdziwienia to, że kolejne polskie kluby oznajmiają swoich kibiców o spotkaniach towarzyskich, które mają pomóc drużynie przygotować się do rozgrywek ligowych oraz umożliwić sprawdzenie swoich sił na tle innych zespołów. Teraz o kolejnych meczach poinformowała Abramczyk Polonia Bydgoszcz.

Ekipa „Gryfów” minione rozgrywki 1. Ligi Żużlowej zakończyła na etapie półfinału, po porażce z drużyną ROW-u Rybnik. Następny sezon ma być dla nich jednak szansą na osiągnięcie większych sukcesów. Z tego powodu zaplanowano 2 spotkania z ekstraligowym zespołem, Apatorem Toruń. Pierwszy mecz odbędzie się na Motoarenie, drugie natomiast na torze bydgoszczan. Odpowiednio 4 i 5 kwietnia.

Warto przypomnieć, że wcześniej zostały już ogłoszone 2 sparingi z Unią Leszno 22 i 23 Marca. Działacze Polonii stawiają więc na sprawdzenie możliwości swoich zawodników, poprzez jazdę z klubami na co dzień występują szczebel wyżej. Bydgoszczanie są stawiani w roli jednego z kilku faworytów do wygrania Metalkas 2. Ekstraligi. Mają w tym pomóc między innymi Krzysztof Buczkowski czy Kai Huckenbeck. Jak Polonia Bydgoszcz poradzi sobie w sparingach i rozpocznie rozgrywki na zapleczu PGE Ekstraligi? Tego dowiemy się już niedługo.

Tomasz Bajerski
Fot. Sonia Kaps
żużel
Fot. Sonia Kaps

MAGAZYN ŻUŻLOWY – kliknij TUTAJ

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Nasi partnerzy

×