Przejdź do treści
Aktualności żużlowe/Metalkas 2. Ekstraliga

Żużel. Kibice Polonii spotkają się z drużyną przed sezonem

żużel
Fot. Sonia Kaps

Autor: Jakub Bielak

Żużel. Kibice Polonii spotkają się z drużyną przed sezonem

Kolejne kluby ogłaszają swoje plany przedsezonowe. Nie chodzi wyłącznie o zgrupowania, czy zagraniczne wyjazdy, ale także o możliwość spotkania się z kibicami czy oficjalną prezentację składu na sezon 2024. Nowe wiadomości w tej ostatniej kwestii trafiły do kibiców bydgoskiej Polonii.

Jak się okazuje, w Polonii władze szykują dla kibiców niespodziankę i możliwość spotkania z całą drużyną. Ma to się odbyć po jednym ze sparingów zaplanowanych na końcówkę marca.

Po spotkaniu z Unią Leszno (22.03) w Bydgoszczy, klub chce zorganizować spotkanie dla kibiców. Tym razem jednak nie w formie otwartego parkingu, a spotkania w Centrum Handlowym Rondo w Bydgoszczy. Tam ma odbyć się oficjalna prezentacja drużyny. Szczegóły jeszcze nie są znane – informuje portal pomorska.pl

Abramczyk Polonia Bydgoszcz przystąpi do rywalizacji w Metalkas 2. Ekstralidze bez Wiktora Przyjemskiego. 18-latek po kilku latach jazdy w macierzystym klubie wykonał w końcu krok naprzód w swojej karierze i odszedł do Platinum Motoru Lublin. Bydgoszczanie jednak nie składają broni i nadal ich celem pozostaje awans do PGE Ekstraligi. Dziurę w formacji juniorskiej powstałą po odejściu Przyjemskiego wypełnili wypożyczeniem Franciszka Karczewskiego z Tauron Włókniarza Częstochowa, a także pozyskaniem Franciszka Majewskiego z niestartującego w sezonie 2024 Kolejarza Rawicz.

Bydgooszcz
Fot. Sonia Kaps
bydziaaa
Fot. Sonia Kaps

MAGAZYN ŻUŻLOWY Best Speedway TV

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *