Żużel - Best Speedway Tv

Żużel. Poznaliśmy terminarz Indywidualnych Mistrzostw Polski 250cc! Jedną z lokalizacji Skałka w Świętochłowicach! | Żużel - Best Speedway Tv
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Żużel. Poznaliśmy terminarz Indywidualnych Mistrzostw Polski 250cc! Jedną z lokalizacji Skałka w Świętochłowicach!

Żużel

Żużel. Poznaliśmy terminarz Indywidualnych Mistrzostw Polski 250cc! Jedną z lokalizacji Skałka w Świętochłowicach!

Nasz kraj może się pochwalić świetnymi zawodnikami w klasie 250cc, co więcej drużynowo zdominowaliśmy te rozgrywki. Indywidualnie natomiast nasi młodzieżowcy zdobywają medale na najważniejszych imprezach o randze mistrzowskiej, takich jak Indywidualnie Mistrzostwa Europy czy SGP3. Teraz najlepsi, tacy jak Maksymilian Pawełczak czy Kacper Mania, powalczą na arenie krajowej.

W piątkowym komunikacie wydanym przez GKSŻ poznaliśmy daty i lokalizację Indywidualnych Mistrzostw Polski w klasie 250cc. Pierwszy z turniejów finałowych odbędzie się na stadionie w Łodzi we wtorek, 19 września. Kolejna runda zostanie rozegrana w Gdańsku tydzień późnej, a wszystko dopełni finałowy turniej na Skałce im. Pawła Waloszka w Świętochłowicach. Najlepszego zawodnika na motocyklach o niższej pojemności w ostatni dzień września.

Terminarz Indywidualnych Mistrzostw Polski 250cc:

Runda 1. – Wtorek, 19 września, Łódź

Runda 2. – Wtorek, 26 września, Gdańsk

Runda 3. – Sobota, 30 września, Świętochłowice

Magazyn Żużlowy – kliknij TUTAJ

Reklamy

Zostaw komentarz

2022 Best Speedway TV | Wszelkie prawa autorskie wydawcy zastrzeżone. Kopiowanie, przetwarzanie, rozpowszechnianie materiałów w całości lub w części bez zgody redakcji jest zabronione.

×