Przejdź do treści
Aktualności żużlowe | Best Speedway TV/Metalkas 2. Ekstraliga - Żużel

Żużel. Hitowe starcie w Metalkas 2 Ekstralidze. Czy „Wilki” zakończą domową serię „Gryfów”? [Awizowane Składy]

Żużel

Autor: Piotr Ziomek

Reklama

Żużel. Hitowe starcie w Metalkas 2 Ekstralidze. Czy „Wilki” zakończą domową serię „Gryfów”? [Awizowane Składy]

Już w najbliższą niedzielę, 23 czerwca o godzinie 14:00 rozpocznie się mecz, pomiędzy Abramczyk Polonią Bydgoszcz, a Cellfast Wilkami Krosno. Poznaliśmy awizowane składy na to spotkanie.

Reklama

Starcie drugiej z trzecią drużyną w Metalkas 2 Ekstralidze zapowiada się naprawdę emocjonująco. Ostatnie spotkanie obu ekip przy ulicy Sportowej zakończyło się wynikiem 46:44. Bohaterem Bydgoszczan został wtedy Kenneth Bjerre, który teraz przyjeżdża na stadion Polonii w roli gościa. Liderem „Wilków” był wtedy Mateusz Szczepaniak, który tym razem będzie bronił barw miejscowych.

Abramczyk Polonia ma obecnie imponującą serię zwycięstw u siebie. Bydgoszczanie ostatni raz przegrali na własnym stadionie 25 czerwca poprzedniego roku, gdzie pokonali ich zawodnicy Enea Falubazu Zielona Góra. Czy Celfast Wilki dadzą radę przerwać passę domowych zwycięstw? Będzie o to bardzo trudno, ale Krośnianie są w stanie sprawić tutaj niespodziankę.

Składy awizowane:

Reklama

Abramczyk Polonia Bydgoszcz:

9. Kai Huckenbeck

Reklama

10. Andreas Lyager

11. Mateusz Szczepaniak

12. Tim Soerensen

13. Krzysztof Buczkowski

14. Olivier Buszkiewicz

15. Franciszek Karczewski

16.

Celfast Wilki Krosno:

1. Kenneth Bjerre

2. Patryk Wojdyło

3. Norbert Krakowiak

4. Vaclav Milik

5. Jakub Wieszczak

6. Piotr Świercz

7. Szymon Bańdur

8.

Vaclav Milik
Vaclav Milik
Kenneth bjerre

Dołącz do nas na facebooku – kliknij TUTAJ

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *