Przejdź do treści
Aktualności żużlowe

Żużel. Czterokrotny mistrz świata bierze udział w akcji dla rodzin. Ty też możesz pomóc

Żużel
Fot. Marta Astachow

Autor: Krzysztof Choroszy

Żużel. Czterokrotny mistrz świata bierze udział w akcji dla rodzin. Ty też możesz pomóc

Weszliśmy powoli w okres świąteczny. Oznacza to, że wokół pojawia się wiele akcji, mających na celu pomoc tym, którzy jej potrzebują, w połączeniu ze zrobieniem im prezentu świątecznego. W ramach pomocy znani sportowcy łączą swe siły, a wśród nich swojego przedstawiciela ma również sport żużlowy.

W tym roku w ramach akcji „Szlachetna Paczka” Joanna Jędrzejczyk, Aleksandra Miłosław i Bartosz Zmarzlik skompletowali paczki dla trzech rodzin. Wśród nich znalazła się rodzina Pani Tamary i Pana Krzysztofa, którzy zmagają się z ogromnymi trudnościami w życiu codziennym. W pomocy prócz najpotrzebniejszych artykułów nie zabrakło również rzeczy, które będą służyć ich dzieciom takim jak koparka dla 2-letniego Jasia i sprzęt do piłki ręcznej dla 10-letniej Leny, która na co dzień nie posiada takiego i musi wypożyczać, aby móc trenować ulubiony sport.

– W październiku ubiegłego roku pan Krzysztof uległ poważnemu wypadkowi, podczas którego doznał licznych złamań. To spowodowało, że stabilne życie rodziny z dnia na dzień zostało zagrożone, zmieniło się. Kosztowna rehabilitacja oraz codzienne potrzeby rodziny sprawiają, że nie są oni w stanie funkcjonować tak, jakby chcieli i tak naprawdę brakuje im na przeżycie od pierwszego do pierwszego – wyjaśnia w spocie na kanale YouTube Aleksandra Mirosław.

–  Mistrzu, wejdź na www.szlachetnapaczka.pl i wybierz rodzinę, której chcesz pomóc w tym roku! – zachęciła do wsparcia Joanna Jędrzejczyk.

Każdy z nas może włączyć się w pomoc dla potrzebujących rodzin. Wystarczy wejść na stronę szlachetnapaczka.pl i wybrać rodzinę, dla której przygotuje się podarunek. Rodziny zostały już wcześniej wytypowane, a cała akcja trwa jeszcze przez mniej niż dwa tygodnie, gdyż paczki trafią do potrzebujących 16 i 17 grudnia w tzw. weekend cudów. Zachęcamy do zaangażowania się w tę dobroczynną akcję.

konflikt
Fot. Paweł Wilczyński
Żużel
fot. Jakub Malec

Magazyn Żużlowy Best Speedway TV

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *