Żużel - Best Speedway Tv

Znamy zwycięzców V rundy DMPJ! | Żużel
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Znamy zwycięzców V rundy DMPJ!

Znamy zwycięzców

Znamy zwycięzców V rundy DMPJ!

W środę, 11 maja odbyły się zawody w czterech miastach w ramach V rundy DMPJ.

dmpj

W Tarnowie zwyciężyła drużyna z Krosna.

I. Orlen Cellfast Wilki Krosno – 34 pkt.
1. Aleks Rydlewski – nie startował
2. Krzysztof Sadurski – 16 (3,3,2,3,2,3)
3. Patryk Nater – 10 (d,1,2,2,2,3)
4. Kacper Szopa – 8 (2,1,1,w,2,2)

II. Motor Lublin – 31 pkt.
1. Jan Rachubik – 4 (w,2,2,-,0)
2. Jan Młynarski – 0 (d,-,w,-,-)
3. Maksymilian Śledź – 7 (u,1,0,3,3)
4. Wiktor Firmuga – 5 (2,1,-,2,0)
5. Mateusz Cierniak – 15 (3,3,3,3,3)

III. Unia Tarnów – 28 pkt.
1. Piotr Świercz – 10 (2,3,3,t,1,1)
2. Eber Ampugnani – 9 (1,3,3,1,d,1)
3. Roman Kapustin – 9+1 (2,3,1,1,1,1*)
4. Mateusz Gzyl – nie startował

IV. Texom Stal Rzeszów – 23 pkt. – nieklasyfikowani
1. Bartosz Bańbor – 11 (3,2,2,2,2)
2. Konrad Mikłoś – 2 (1,d,1,0,0)
3. Brak zawodnika
4. Mateusz Majcher – 10 (t,2,3,3,2)

Reklamy
279625656 10224962993796387 4278057521576452521 n



W Gnieźnie najlepszy okazał się zespół z Ostrowa.

I. Arged Malesa TŻ Ostrovia Ostrów – 54 pkt.
1. Jakub Poczta – 14 (3,3,3,2,3)
2. Jakub Krawczyk – 13 (1,3,3,3,3)
3. Kacper Grzelak – 12 (2,3,2,3,2)
4. Sebastian Szostak – 15 (3,3,3,3,3)

II. Ultrapur Start Gniezno – 25 pkt.
1. Mikołaj Czapla – 11+1 (w,1,2,3,3,2*)
2. Marcel Studziński – 12+1 (3,1,2,2,2,2*)
3. Kacper M. Grzelak – 2 (2,w,w,ns,ns)
4. Szymon Szwacher – 0 (-,ns)

III. Metalika Recycling Kolejarz Rawicz – 22 pkt.
1. Steven Goret – 2 (2,ns,-,-)
2. Bartosz Curzytek – 6 (1,2,1,1,1)
3. Franciszek Majewski – 4 (w,0,2,2,w)
4. Błażej Wypior – 5 (w,1,1,1,2)
5. Kacper Kłosok – 5 (1,1,3)

IV. Drużyna ACCR – 17 pkt.
1. Pavel Kuchar – 4 (1,1,0,1,0,1)
2. Matous Kameník – 5 (2,2,0,0,0,1)
3. Jan Jenicek – 0 (w,-,-,-)
4. Jaroslav Vanicek – 8 (3,2,0,2,1,0)

W Zielonej Górze górą byli gospodarze.

I. Francepol Falubaz Junior Zielona Góra – 37 pkt.
1. Fabian Ragus – 14 (3,3,3,2,3)
2. Filip Frącewicz – 3 (3,w,d,w,w)
3. Dawid Rempała – 14 (3,3,2,3,3)
4. Wiktor Pelc – 6 (u,1,0,2,3)

II. Cash Broker Stal Gorzów – 29 pkt.
1. Mateusz Bartkowiak – 9 (2,3,3,1,d)
2. Oskar Hurysz – 10 (1,1,3,3,2)
3. Oliwier Ralcewicz – 0 (w,ns,ns,ns)
4. Oskar Paluch – 10 (2,3,w,2,3)

III. Lokomotiv Daugavpils – 24 pkt.
1. Ernest Matjuszonok – 10 (d,1,2,3,3,1)
2. Markus Maximus Lill – 7 (1,2,1,2,1,0)
3. Nikita Kaulins – 7 (d,u,2,u,3,2)
4. Artiom Juhno – 0 (ns)

NKL. SpecHouse PSŻ Poznań – 18 pkt.
1. Kacper Teska – 7 (2,2,1,1,0,1)
2. Olivier Buszkiewicz – 11+1 (3,2,2,w,2,2*)
3. Pascal Krajewski – 0 (w)
4. Brak zawodnika

DMPJ odbyły się również w Opolu. Tam najlepsi byli zawodnicy Włókniarza Częstochowa.


I. Włókniarz Częstochowa – 35 pkt.
1. Szymon Wolski – 4 (1,2,1,w,w)
2. Mateusz Świdnicki – 11 (3,3,0,3,2)
3. Franciszek Karczewski – 10 (1,1,3,3,2)
4. Kacper Halkiewicz – 10 (2,2,3,d,3)

II. H.Skrzydlewska Orzeł Łódź – 33 pkt.
1. Mateusz Dul – 4 (2,0,2,w,w)
2. Aleksander Grygolec – 8 (3,1,2,w,2)
3. Nikodem Bartoch – 9 (3,3,1,2,0)
4. Jakub Sroka – 12 (2,2,2,3,3)

III. WTS Sparta Wrocław – 25 pkt.
1. Michał Curzytek – 10 (3,3,3,w,1)
2. Mateusz Panicz – 9 (1,2,3,2,1)
3. Jakub Wiatrowski – 2 (0,1,0,1,0)
4. Dawid Rybak – 4 (1,d,0,1,2)

IV. Bedmet OK Kolejarz Opole – 23 pkt.
1. Oskar Stępień – 4 (0,0,d,1,3,0)
2. Jakub Martyniak – 4 (0,1,0,1,1,1)
3. Petr Chlupac – 15 (2,3,2,2,3,3)
4. Kamil Król – NS – zwolnienie lekarskie

Ostatnim miastem goszczących młodych zawodników w środę był Grudziądz, w którym wygrali gospodarze.

I. Maszewski GKM Grudziądz – 42 pkt.
1. Wiktor Rafalski – 11 (3,3,2,2,1)
2. Seweryn Orgacki – 9 (3,-,2,1,3)
3. Kacper Łobodziński – 10 (3,1,d,3,3)
4. Kacper Pludra – 10 (3,3,-,2,2)
5. Kacper Warduliński – 2 (2,u)

II. Abramczyk Polonia Bydgoszcz – 31 pkt.
1. Bartosz Głogowski – 13 (1,3,3,3,3)
2. Wiktor Przyjemski – 0 (w,w,ns,ns,ns)
3. Przemysław Konieczny – 13 (2,2,3,3,3)
4. Hubert Gąsior – 5 (1,1,1,1,1)

III. Zdunek Wybrzeże Gdańsk – 27 pkt.
1. Miłosz Wysocki – 9 (2,3,3,1,0)
2. Kamil Marciniec – 9 (2,2,1,3,1)
3. Marcel Krzykowski – 0 (w,w,w,w,w)
4. Jakub Kowalski – 9 (1,2,2,2,2)

IV. Budmax-Stal Polonia Piła – 12 pkt. – nieklasyfikowani
1. Brak zawodnika
2. Ben Ernst – 8 (1,2,0,1,2,2)
3. Kacper Makowski – 4 (w,1,0,1,2)
4. Brak zawodnika

fot. Paweł Wilczyński

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
×