Żużel - Best Speedway Tv

Zmarzlik i Lewandowski razem na uroczystej premierze | Żużel - Best Speedway TV
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Zmarzlik i Lewandowski razem na uroczystej premierze

Zmarzlik Lewandowski

Zmarzlik i Lewandowski razem na uroczystej premierze

We wtorkowy wieczór w Warszawie odbyła się premiera filmu “Lewandowski Nieznany”, który opowiada o życiu najlepszego aktualnie polskiego piłkarza. Na uroczystość został zaproszony trzykrotny indywidualny mistrz świata na żużlu, Bartosz Zmarzlik.

Sajfutdinow szaleje na East of England Arena [wideo]

Film dokumentalny o gwieździe FC Barcelony będzie miał oficjalną premierę na platformie streamingowej Amazon Prime 31 marca. We wtorek w Warszawie odbyła się jednak premiera dla specjalnie na tę okazję zaproszonych gości. Wśród nich znalazł się 27-letni żużlowy mistrz świata, który na swoim profilu instagramowym wrzucił zdjęcie z tego wydarzenia.

Nasz najlepszy polski żużlowiec podziękował kapitanowi polskiej reprezentacji piłkarskiej za zaproszenie. Obaj sportowcy od kilku lat, kiedy to po raz pierwszy spotkali się na Gali Mistrzów Sportu, darzą się ogromnym szacunkiem. Gwiazda Motoru Lublin już nie raz gościła na meczach gwiazdy FC Barcelony. Może w końcu nadejdzie czas, żeby to najlepszy polski piłkarz odwiedził stadion Motoru Lublin lub którejś z rund cyklu Speedway Grand Prix?

MAGAZYN ŻUŻLOWY Best Speedway TV

Zostaw komentarz

  • redakcja@bestspeedwaytv.pl
  • tel. 571242003

Tytuł zarejestrowany w Sądzie Okręgowym w Gdańsku w rejestrze dzienników i czasopism pod numerem 2338

 2022 © Best Speedway TV | Wszelkie prawa autorskie wydawcy zastrzeżone. Kopiowanie, przetwarzanie, rozpowszechnianie materiałów w całości lub w części bez zgody redakcji jest zabronione.

×