Przejdź do treści
Aktualności/Metalkas 2. Ekstraliga

Zawodnik PSŻu Poznań cieszy się ze współpracy z Darcym Wardem „Zawdzięczam mu bardzo dużo”

Zawodnik PSŻu Poznań
Fot. Sandra Rejzner

Autor: Marcin Boroch

Zawodnik PSŻu Poznań cieszy się ze współpracy z Darcym Wardem „Zawdzięczam mu bardzo dużo”

Naszym ostatnim gościem w magazynie Best Speedway TV był zawodnik #OrzechowejOsady PSŻu Poznań, Ryan Douglas. Australijczyk został zapytany, o to jakie ma relacje z Darcym Wardem oraz jak pomógł mu w karierze.

W środę na naszych social mediach odbył się Magazyn Best Speedway TV, a gościem był zawodnik #OrzechowejOsady PSŻu Poznań – Ryan Douglas. Pod koniec magazynu Australijczyk wypowiedział się na temat jego relacji z Darcym Wardem oraz opowiedział o tym, jak bardzo pomógł mu w rozwijaniu swojej kariery.

Zawdzięczam Darcy’emu Wardowi bardzo dużo. Pomógł mi kiedy mi totalnie nie szło, a moja kariera troszkę stała w miejscu w kontekście jazdy w Polsce, Darcy siadł ze mną, powiedział mi, abym wziął się za siebie. Siedliśmy i oglądaliśmy filmiki, po których doradził mi, co mogę robić lepiej i gdzie popełniam błędy, a ja się od niego uczyłem. Darcy jest ciężkim mentorem pod tym względem, jest po prostu wymagający, ale dzięki temu jestem obecny w tym miejscu, co teraz. Zawdzięczam mu bardzo dużo. Znam go od wielu lat, jeszcze przed tym feralnym wypadkiem. Bardzo mi szkoda, tego co mu się przytrafiło, ale cieszę się, że mogę współpracować z legendą speedwaya — komentuje Ryan

Po wynikach z tego sezonu widać, że Australijczykowi służy współpraca z Darcym Wardem. Ryan Douglas jest niewątpliwym liderem PSŻu Poznań, osiągając w każdym spotkaniu dwucyfrową zdobycz punktową, co plasuje go w tej chwili na 6. miejscu pod względem średniej na wyścig, która wynosi 2.238. Co więcej, trzydziestolatek tylko raz przekroczył linie mety jako ostatni. 9 razy wygrywał i osiem razy był drugi.

Żużel
Fot. Sandra Rejzner
442415187 961255339338746 4851150304458925928 n
Fot. Sandra Rejzner

Magazyn Żużlowy Best Speedway TV

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *