Zapowiedź meczu Unia Leszno – Motor Lublin

Jednak w sobotę 27.06, a nie w piątek 26.06, będziemy mogli obejrzeć spotkanie drużyn z Leszna i Lublina. Początek rywalizacji planowany jest na godzinę 18.00. Czego możemy oczekiwać od tego meczu?

Mogłoby się wydawać, że leszczyńska drużyna jest oczywistym faworytem. Należy jednak pamiętać, że Motor to drużyna walcząca do ostatnich metrów. Mimo, że to Leszno typowane jest do osiągnięcia większych sukcesów, nie powinniśmy skazywać lubelskich koziołków na porażkę.

Asem w rękawie menadżera Jacka Ziółkowskiego zapewne będzie Jarosław Hampel. To on, jako były zawodnik byków, będzie w stanie najwięcej doradzić kolegom z drużyny. Niepewnym punktem składu może być Paweł Miesiąc, którego na torze widzieliśmy w ostatnim meczu, gdy zdobył 4 punkty.

Ciekawym ruchem po stronie Leszna było wstawienie do składu Jaimona Lidsey’a w miejsce Brady’ego Kurtza. Natomiast pewniakami do porządnych zdobyczy punktowych zdają się być tacy zawodnicy jak Piotr Pawlicki, Emil Sayfutdinov czy Janusz Kołodziej.

Kto skończy to spotkanie z dwoma dużymi punktami? Na to pytanie poznamy odpowiedź w sobotni wieczór. Z pewnością jest to mecz warty oglądania.

foto. Karolina Łukaszewska

One Reply to “Zapowiedź meczu Unia Leszno – Motor Lublin”

  1. Po dzisiejszym poranku pomyślałem, że przełożenie meczu to jakaś pomyłka. Ale po ulewie któa przeszła i znacznym ochłodzeniu uznaję rację EL. Mam nadzieję, że na jutro też trafili z prognozą.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *