Żużel - Best Speedway Tv

Zapowiedź meczu Marwis.pl Falubaz Zielona Góra - eWinner Apator Toruń | Żużel
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer
Zapowiedź meczu

Zapowiedź meczu Marwis.pl Falubaz Zielona Góra – eWinner Apator Toruń

bstv 1536x162 4 1024x108 1

Zapowiedź meczu Marwis.pl Falubaz Zielona Góra – eWinner Apator Toruń

Już w niedzielę 7 czerwca o godzinie 16.30 Marwis.pl Falubaz Zielona Góra podejmie u siebie na torze rewanżową walkę z eWinner Apatorem Toruń. Pierwsze spotkanie wygrały Anioły z dużą przewagą punktową (51:39), więc walka o bonus na pewno będzie dla nich łatwiejsza.


Dla gospodarzy będzie to kolejne cieżkie spotkanie, ale żeby uchronić się przed spadkiem z Ekstraligi muszą je wygrać. Zielonogórzanie są w bardzo złej sytuacji, ponieważ mają na swoim koncie jedną wygraną z odjechanych do tej pory siedmiu meczy, co owocuje jedynie dwoma zdobytymi punktami.


W niedużo lepszej kondycji wydaje się być drużyna Tomasza Bajerskiego, która w ostatnim czasie przegrywa mecze zarówno na wyjeździe, jak i u siebie. Apator zajmuje szóstą lokatę w tabeli z dorobkiem czterech punktów, ale są w lepszym położeniu odnośnie zdobycia bonusu w dwumeczu.


W dobrej dyspozycji jest Paweł Przedpełski, który na torze pokazuje siłę i wielkie chęci do walki, ale przy W69 to Patryk Dudek lubi dominować, więc mecz na pewno nie ani będzie nudny ani jednostronny. Bracia Holderowie wraz z Robertem Lambertem również nie odpuszczą, ale nie wiadomo czy uda im się przewozić za plecami doświadczonego Protasiewicza, bojowego Zagara oraz ambitnego Maxa Fricka i pewnie wygrać. Każdy z zawodników obu drużyn z pewnością stanie na wysokości zadania, ponieważ wszyscy walczyć będą o ważne dla nich punkty, więc czeka nas bardzo wyrównane oraz ciekawe spotkanie. Czy Apator pokona Falubaz ?

Czy Myszy odbiją się od dna i pokażą na co je stać? Czy może to juniorzy Aniołów przechylą szale zwycięstwa? Na to wszystko odpowiedź dostaniemy już w niedzielę.
Transmisja meczu odbędzie się w nSport+ o godzinie 16.30.

Awizowane składy:

eWinner Apator Toruń:
1. Paweł Przedpełski
2. Adrian Miedziński
3. Petr Chlupac
4. Chris Holder
5. Jack Holder
6. Krzysztof Lewandowski
7. Karol Żupiński
8. –


Marwis.pl Falubaz Zielona Góra:
9. Matej Zagar
10. Max Fricke
11. Piotr Protasiewicz
12. Mateusz Tonder
13. Patryk Dudek
14. Nile Tufft
15. Fabian Ragus
16. –

fot. wojta-foto.cz

Zostaw komentarz

0/100

×