Aktualności/PGE EKSTRALIGA

Zamieszki na sektorze gości w Lublinie!

Zamieszki

Autor: Redakcja

Niedopuszczalne scen miały miejsce po 14. biegu meczu w Lublinie, w którym pseudokibice For Nature Solutions Apatora Toruń starli się z ochroną. Jeden z nich wymagał interwencji lekarzy.

Motor Lublin zwycięża w rewanżu z Toruniem i awansuje do finału PGE Ekstraligi. Gospodarze już w biegu 14. zapewnili sobie jazdę o medal. Motor Lublin – Apator Toruń 54:36

Co za mecz, co za dramaturgia! Stal pojedzie o złoto, 17+1 punktów Zmarzlika!

W momencie, gdy gospodarze świętowali sukces, zgotowało się na sektorze zajmowanym przez fanów Apatora. Pseudokibice gości starli się z ochroną, a przerwa w zawodach trwała dość długo. Z tego powodu spotkanie w Lublinie musiało zostać przerwane. W międzyczasie jeden z toruńskich kibiców ucierpiał i wymagał interwencji służb medycznych.

Sytuację udało się opanować dopiero po kilku minutach. Dopiero wtedy sędzia Krzysztof Meyze włączył zielone światło dla zawodników do ostatniego wyścigu. W nim lublinianie postawili kropkę nad „i”. W całym spotkaniu wygrali 54:36.