Przejdź do treści
Aktualności/Gdzie oglądać żużel/SGP / SEC / SON / SWC

Za rok na MAX, teraz jeszcze można obejrzeć bez problemu. Gdzie oglądać Grand Prix na żużlu?

gdzie oglądać Grand Prix na żużlu
Fot. Paweł Wilczyński

Autor: Jakub Bielak

Za rok na MAX, teraz jeszcze można obejrzeć bez problemu. Gdzie oglądać Grand Prix na żużlu?

Cykl FIM Speedway Grand Prix od paru lat jest dostępny w Eurosporcie Extra w Playerze. Polskie rundy są dodatkowo transmitowane w ogólnodostępnym TTV. Ci, którzy chcieliby jednak dostęp kupić w tej chwili, musieliby już się udać na platformę MAX.

11 czerwca w Polsce zadebiutowała platforma streamingowa MAX. Ma ona być następcą dwóch innych serwisów Playera i HBO Max. Będą na niej dostępne seriale, a także filmy, jednak na tym oferta nowego serwisu od Warner Bros. Discovery się nie skończy. Będą bowiem dostępne również kanały sportowa, na których kibice będą mogli śledzić rywalizację w różnych dyscyplinach.

Temat ten zainteresuje na pewno kibiców żużla, gdyż zmagania w Speedway Grand Prix są transmitowane za pośrednictwem Playera na antenie Eurosportu Extra. Zmiana ta dosięgnie więc również sympatyków czarnego sportu, gdyż będzie to oznaczało zmianę platformy streamingowej dla tych, którzy będą chcieli na żywo śledzić rywalizację w Indywidualnych Mistrzostwach Świata.

Aby mieć dostęp do MAX-a trzeba zapłacić. Dostępne są trzy opcje do wyboru pakiet Podstawowy (za 19,99 zł/miesiąc), pakiet Standardowy (za 29,99 zł/miesiąc) oraz pakiet Premium (za 49,99 zł/miesiąc). Jeśli chodzi o roczny abonament, to kosztują one kolejno: 199,00 zł, 299,00 zł i 499,00 zł. Żaden z nich nie zawiera jednak kanałów sportowych, a aby mieć do nich dostęp, trzeba będzie zapłacić dodatkowo 20,00 zł za miesiąc.

Kibice, którzy mają jednak ważną subskrypcję w Playerze, nie muszą martwić się do końca sezonu 2024 o transmisję z żużlowych mistrzostw świata. Nie muszą bowiem specjalnie wykupywać dostępu do nowej platformy. Takie ruchy będą musieli poczynić dopiero od sezonu 2025. Najbliższą rundę w Gorzowie Wielkopolskim będzie można ponadto śledzić również na otwartym kanale telewizyjnym TTV. Tam bowiem pokazywane są polskie rundy cyklu.

Bartosz Zmarzlik
Fot. Paweł Wilczyński
352564212 10227269615420486 7715822555657072253 n
Fot. Paweł Wilczyński

Dołącz do nas na Facebooku – kliknij TUTAJ

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *