Przejdź do treści
Aktualności

Wzruszające pożegnanie z poznańskim klubem. „Zawsze będę kibicem PSŻ”

pożegnanie
Fot. Sandra Rejzner

Autor: Jakub Bielak

Wzruszające pożegnanie z poznańskim klubem. „Zawsze będę kibicem PSŻ”

Kevin Fajfer pożegnał się w piątkowe popołudnie z kibicami PSŻ-u oraz całym klubem z Poznania. Zawodnik zamieścił na swoich mediach społecznościowych dość emocjonalny wpis, w którym mówi między innymi o swoim uczuciu do klubu z Wielkopolski.

Fajfer spędził w Poznaniu minione dwa lata. Awansował z klubem na zaplecze PGE Ekstraligi w sezonie 2022, natomiast nie zdołał się z klubem utrzymać w 1. Lidze Żużlowej. Z uwagi na konieczność wycofania się drużyny Trans MF Landshut Devils, PSŻ dostanie od losu kolejną szansę na uratowanie pierwszoligowego bytu – już bez Kevina Fajfera w składzie. Poniżej zamieszczamy wiadomość, jaką zawodnik przekazał kibicom.

Dziś chciałbym z całego serca podziękować Wam za niesamowite wsparcie, które otrzymałem przez ostatni rok jako zawodnik PSŻ. Wasza pasja, energia i oddanie dla żużla zawsze były dla mnie niezmiernie inspirujące.

Specjalne podziękowania dla klubu PSŻ Poznań – dla Zarządu, kierownictwa i wszystkich osób funkcyjnych, z którymi miałem w tym sezonie przyjemność współpracować.

To był dla mnie wyjątkowy rok, pełen wyzwań, a Wasze wsparcie było dla mnie niewątpliwie kluczowym elementem tego doświadczenia. Wasze okrzyki dopingujące na trybunach sprawiły, że czułem się silniejszy i gotowy do pokonywania każdego przeciwnika.

Dziękuję za każdy uśmiech, za każde owacje, za każde przyklepane godziny spędzone na kibicowaniu i za każdy gest wsparcia. Wasza miłość do żużla naprawdę dodawała mi skrzydeł.

Niestety, nadszedł czas, aby pożegnać się z PSŻ i ruszyć w nowe wyzwania. Ale proszę wierzcie, że Wasze wsparcie pozostanie ze mną na zawsze. Dziękuję, że byliście częścią mojej żużlowej przygody w tym klubie. Mam nadzieję, że nasze drogi się jeszcze kiedyś spotkają.

Pamiętajcie, że zawsze będę kibicem PSŻ, zawsze będę pamiętał ten wyjątkowy okres w mojej karierze, a to dzięki Wam. Dziękuję jeszcze raz za wszystko!”

Kevin Fajfer w dwunastu spotkaniach w sezonie 2023 wykręcił średnią 1,460 punktu na bieg, co plasuje go na 39. miejscu wśród pierwszoligowych żużlowców. W nowym sezonie prawdopodobnie zejdzie on ligę niżej i spróbuje odbudować swoją formę.

MAGAZYN ŻUŻLOWY Best Speedway TV

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *