Przejdź do treści
Aktualności/Metalkas 2. Ekstraliga

Cios przed ostatnią kolejką 1. Ligi Żużlowej! Kevin Fajfer kontuzjowany!

Kevin Fajfer

Autor: Edyta Wojdeł

Cios przed ostatnią kolejką 1. Ligi Żużlowej! Kevin Fajfer kontuzjowany!

Spory cios przed ostatnią kolejką 1. Ligi Żużlowej dla drużyny Investhouse Plus PSŻu Poznań. Jeden z podstawowych zawodników poznańskich Skorpionów doznał poważnej kontuzji podczas treningu.

Żużel. Miał zastąpić Pedersena w składzie, a pojedzie o medal DMP!

Jak podały dziś do wiadomości publicznej media społecznościowe drużyny Investhouse Plus PSŻ Poznań, żużlowiec Kevin Fajfer doznał poważnej kontuzji. W trakcie przeprowadzanego w środę treningu Fajfer w bardzo niefortunny sposób zapoznał się z torową nawierzchnią. W wyniku całego zajścia 25-letni żużlowiec doznał złamania dwóch kości śródstopia.

Dla poznańskiej drużyny to bardzo zła wiadomość, w szczególności w kontekście zbliżającego się wielkimi krokami, niedzielnego, ostatniego spotkania w 1. Lidze Żużlowej. Skorpiony czeka bowiem ostatni pojedynek na wyjeździe, na dodatek na niemieckiej ziemi, przeciwko Diabłom z Landshut.

Tego rodzaju osłabienie może poważnie odbić się na wyniku niedzielnego żużlowego starcia. Kevin Fajfer w tym sezonie dla Investhouse Plus PSŻu Poznania wystąpił w 12 z 13 rozegranych w sezonie meczy. Łącznie odjechał pięćdziesiąt biegów, z których jedenaście razy meldował się pod taśmą jako pierwszy, a trzynaście razy dowoził dwa oczka.

MAGAZYN ŻUŻLOWY Best Speedway TV!

fot. Sandra Rejzner

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *