Przejdź do treści
Artykuły

Wsparcie Adama Krużyńskiego Polonii Bydgoszcz celem na zachowanie Patryka Dudka na Lata w Toruniu!?

Wsparcie

Autor: Redakcja

Wsparcie Adama Krużyńskiego Polonii Bydgoszcz celem na zachowanie Patryka Dudka na Lata w Toruniu!?

Gdyby nie Matej Zagar i Adrian Miedziński w Bydgoszczy jeździliby Grzegorz Zengota i Andreas Lyager. Teoretycznie walka w eWinner 1. lidze rozstrzygnie się pomiędzy Abramczyk Polonia Bydgoszcz, a Stelmet Falubaz Zielona Góra. Zastrzegamy, że czysto teoretycznie, jak wszyscy wiemy to tylko sport i rządzi się swoimi prawami.

Na ostatniej konferencji, przedstawiającej skład Abramczyk Polonii Bydgoszcz, Jerzy Kanclerz podziękował również Adamowi Krużyńskiemu z firmy Nice, który przyczynił się do podpisania kontraktu przez Adriana Miedzińskiego.

3CC68AFC CB69 40A6 81A5 CAC24F2FA2BA

„… głośno mówię, celem jest awans do Ekstraligi, ale również z pokorą podchodzę do innych zespołów, żaden z nich na pewno nie śpi, na pewno wszyscy będą rywalizować, ale naszym celem jest awans do Ekstraligi” wspomniał Jarzy Kanclerz podczas spotkania w ratuszu.

Jak wiadomo, nie od dziś Adam Krużyński jest związany od lat z klubem z Torunia i pełni tam role funkcyjne. Jaki interes ma Pan Adam, że pomaga odwiecznemu rywalowi? Na pierwszy rzut oka przychodzi na myśl, że zespół z Torunia zatęsknił za derbami z Polonią Bydgoszcz! Ale po chwili zastanowienia przychodzi mi na myśl, że w tym jest drugi interes! A dokładnie zachowanie w swoich szeregach Patryka Dudka na lata!

61753346 10216909740110078 834215857293885440 n 1
for. Paweł Wilczyński

Ostatnio wypowiedział się Pan Domagała, który stwierdził, że ma dżentelmeńską umowę z zawodnikiem, że ten szybko po awansie zespołu do PGE EKSTRALIGI wróci do zespołu z Zielonej góry.

Poczułem się nieswojo. Mocniej serce będzie mi biło, gdy Patryk nie wróci w przypadku naszego awansu do PGE Ekstraligi. We wszystkich swoich wypowiedziach podkreślałem, że rozstaliśmy się z Patrykiem w założeniu, że odchodzi, aby nie stracił na swojej wartości sportowej i rozwijał ją w sezonie 2022 na poziomie ekstraligowym. Jak rozchodziliśmy się, to ustaliśmy, że gdy Zielona Góra odbije PGE Ekstraligę i wróci na należne miejsce, to Patryk wróci do Zielonej Góry i będzie reprezentował nasz klub. Głęboko w to wierzę – mówił Domagała w rozmowie z Marcinem Krzywickim z Radia Index.

Jest dżentelmeńska umowa, która ma pokrycie w słowach Patryka. Kiedy się ostatnio widzieliśmy powiedział: montujcie mocny ten skład, bo chcę w przyszłym roku być w Zielonej Górze – dodał szef ekipy z W69.

Z naszych informacji wynika, że Adam Kryżyński wsparł Polonie Bydgoszcz w kontrakcie z Adrianem Miedzińskim i Mateja Zagara odpowiednio po 100 tyś zł na każdego zawodnika. Czyli razem 200tys. W ten sposób pomógł zbudować Abramczyk Polonii Bydgoszcz skład pozwalający realnie walczyć o awans do PGE Ekstraligi! Cel jest jeden! Pokrzyżować plany awansu zespołu Stelmet Falubaz Zielona Góra, tak aby Patryk Dudek nie mógł wrócić do zespołu z Zielonej Góry. Jeżeli plan się powiedzie to będzie można stwierdzić, że uzyskano dwa sukcesy za drobną pomocą i wsparciem Polonii Bydgoszcz, jakimi byłyby derby pomiędzy oba klubami i zachowaniem zawodnika w swoich szeregach.

fot. Michał Szmyd / Speedway Canvas

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Nasi partnerzy

×