Żużel - Best Speedway Tv

Woźniak o sparingu w Lesznie: Nie udało się tu dziś niczego potestować | Żużel - Best Speedway TV
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Woźniak o sparingu w Lesznie: Nie udało się tu dziś niczego potestować

Szymon Woźniak

Woźniak o sparingu w Lesznie: Nie udało się tu dziś niczego potestować

Za Szymonem Woźniakiem drugie zawody w tym roku, jego Stal Gorzów w meczu sparingowym w Lesznie pokonała miejscową Unię 45-44. Woźniak dorzucił do dorobku drużyny 7 punktów.

Stanisław Chomski o pierwszym sparingu Stali

W ostatnią niedzielę indywidualny mistrz Polski z 2014 roku wystąpił podczas Kryterium Asów w Bydgoszczy, zajmując 3 miejsce na podium. Natomiast wczoraj jeden z liderów Stali wystąpił w sparingu w Lesznie. Patrząc na punkty na pewno stać Woźniaka na więcej, jednak oczywiście jest to tylko sparing. 29-letni zawodnik zdobył 7 punktów w 5 startach, nie wygrywając przy tym ani jednego wyścigu.

– Fajnie, że powoli sezon się zaczyna, pogoda jeszcze troszeczkę się psoci, ale nie marudzimy, próbujemy i jedziemy dalej. Nie chodzi tutaj kompletnie o wynik, chodziło tutaj o to, żeby się pościgać, potestować sprzęt, aczkolwiek warunki pogodowe i torowe były tutaj dziś ekstremalnie trudne. Raz, że pogoda po prostu zimna co sprawia, że te silniki nie pracują tak, jak powinny, a z drugiej strony niebywale twardy i suchy, polewany tor. Warunki takie powiedziałbym ekstremalne, start i tutaj kto pierwszy do krawężnika, także ciężko było się tu dzisiaj pościgać. – powiedział dla radiogorzow.pl Szymon Woźniak

– No, ani jestem zadowolony, ani nie jestem zadowolony, udało się trochę pojeździć spod taśmy i tyle, ale na pewno nie udało się tu dzisiaj niczego potestować z tych powodów, o których wspomniałem wcześniej – zakończył 29-latek dla radiogorzow.pl

Fot. Sonia Kaps

MAGAZYN ŻUŻLOWY Best Speedway TV

Reklamy

Zostaw komentarz

  • redakcja@bestspeedwaytv.pl
  • tel. 571242003

Tytuł zarejestrowany w Sądzie Okręgowym w Gdańsku w rejestrze dzienników i czasopism pod numerem 2338

 2022 © Best Speedway TV | Wszelkie prawa autorskie wydawcy zastrzeżone. Kopiowanie, przetwarzanie, rozpowszechnianie materiałów w całości lub w części bez zgody redakcji jest zabronione.

×