Żużel - Best Speedway Tv

Woryna potwierdza odejście Rafała Lewickiego do Łaguty. Ale podkreślił - "że ta nasza współpraca „zdalna” będzie owocna" | Żużel - Best Speedway TV
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer
Woryna

Woryna potwierdza odejście Rafała Lewickiego do Łaguty. Ale podkreślił – „że ta nasza współpraca „zdalna” będzie owocna”

Woryna potwierdza odejście Rafała Lewickiego do Łaguty. Ale podkreślił – „że ta nasza współpraca „zdalna” będzie owocna”

W sezonie 2023 do zespołu Artioma Łaguty wraca stary, dobry znajomy żużlowca Rafał Lewicki. Ważna i doświadczona postać w środowisku żużlowym stoi za dobrą formą Kacpra Woryny. Sam zawodnik częstochowskiego Włókniarza podczas piątkowego Magazynu Żużlowego PGE Ekstraligi na antenie Canal+ Sport 5 potwierdził, że rozstał się ze swoim mechanikiem.

Znamy terminarz PGE Ekstraligi na sezon 2023!

Nie będzie ze mną współpracował pan Rafał, bo oczywiście wraca do Artioma, natomiast mam nadzieję, że ta nasza współpraca „zdalna” będzie owocna – przekazał Kacper Woryna. Zawodnik wspomniał o współpracy „zdalnej”, jak można wywnioskować, to nie koniec wspólpracy. – A być może trzeba to tak podzielić, że w piątki czy soboty Wrocław, a niedzielę Częstochowa? – żartował

MAGAZYN ŻUŻLOWY – kliknij TUTAJ

fot. Paweł Wilczyński

Zostaw komentarz

  • redakcja@bestspeedwaytv.pl
  • tel. 571242003

Tytuł zarejestrowany w Sądzie Okręgowym w Gdańsku w rejestrze dzienników i czasopism pod numerem 2338

 2022 © Best Speedway TV | Wszelkie prawa autorskie wydawcy zastrzeżone. Kopiowanie, przetwarzanie, rozpowszechnianie materiałów w całości lub w części bez zgody redakcji jest zabronione.

×