Przejdź do treści
Aktualności/Metalkas 2. Ekstraliga

Przegrana Wilków z Rzeszowem: Kryzys w drużynie Wilki Krosno? Młodzieżowiec zabrał głos na ten temat

Przegrana Wilki Krosno z Rzeszowem: Kryzys w drużynie Krosna?
Fot. Dawid Pojnar

Autor: Marysia Charzewska

Przegrana Wilków z Rzeszowem: Kryzys w drużynie Wilki Krosno? Młodzieżowiec zabrał głos na ten temat

30 czerwca Cellfast Wilki Krosno przegrały u siebie z Texom Stal Rzeszów wynikiem 40:50. Ważny punkt bonusowy został w Krośnie, jednak dwa punkty do tabeli zgarnęli goście z Rzeszowa. Mecz zdecydowanie należał do Stali, Nicki Pedersen, Marcin Nowak u24 – Jesper Knudsen zaliczyli bardzo dobre występy. Po niedzielnym spotkaniu mieliśmy okazję rozmawiać z Piotrem Świerczem młodzieżowcem Cellfast Wilków Krosno.

Zawodnik został zapytany o to czy drużyna Wilki Krosno przeżywa kryzys? – Ciężko powiedzieć tak naprawdę, mamy mecze, w których istniejemy, zdobywamy punkty, a na drugi dzień przysłowiowy wyjeżdżamy na wyjazd czy w domu i nas nie ma po prostu. Cały czas pracujemy nad tym, ale dzisiaj drużyna z Rzeszowa była dużo lepsza. Od pierwszego biegu tak naprawdę nam nie szło, więc ciężko coś powiedzieć. Pracujemy stale nad tym, ale wychodzi, jak wychodzi.

Widać było, że zawodnicy byli znowu pogubieni na tym torze. Dzień przed odbył się trening, ale tor nie był taki sam. Zawodnik skomentował zaistniałą sytuacje – Wydawało się, że tak, aczkolwiek wyjechaliśmy do biegów, to wtedy myślę, już wszystko nam odwróciło, bo drużyna przejezdna przyjechała jak do domu i jechała jakby, to oni jechali po tym treningu, a nie my więc naprawdę musimy coś zmienić, żeby to zaczęło funkcjonować.

Zawodnik zapytany o brak punktów polskich seniorów odpowiedział, że ciężko mu odpowiadać za nich, każdy ma inne swoje problemy i może odpowiadać za siebie. – Nie chce się wypowiadać na temat Polskich seniorów, ponieważ mają swoje wzloty i upadki tak jak każdy i to widać. – skomentował zawodnik zaraz po zawodach

Formacja juniorska początek sezonu całkiem, całkiem zaczęła ten sezon a teraz jakby słabiej ten środek sezonu ? – Tak, jest to widoczne, że jest słabiej po prostu. Tak naprawdę początek sezonu taki jaki powinien być, chcieliśmy jeszcze lepiej, ale wyszło w drugą stronę. A tak naprawdę nie było jakiś ogromnych zmian względem początku sezonu. Więc wszystko analizujemy i próbujemy dojść do tego, żeby było tak, jak należy – zakończył junior drużyny z Krosna.

Przegrana Wilków z Rzeszowem: Kryzys w drużynie Krosna?
Fot. Dawid Pojnar
Przegrana Wilków z Rzeszowem: Kryzys w drużynie Krosna?
Fot. Dawid Pojnar

FAQs

Jakie były wyniki meczu Cellfast Wilki Krosno z Texom Stal Rzeszów?

Mecz zakończył się wynikiem 50:40 dla Texom Stal Rzeszów, ale punkt bonusowy pozostał w Krośnie.

Co mówi Piotr Świercz o kryzysie w drużynie Wilków Krosno?

Piotr Świercz stwierdził, że drużyna ma mecze, w których zdobywa punkty, ale są też dni, kiedy im nie idzie. Drużyna pracuje nad poprawą, ale napotyka trudności.

Jakie były problemy na torze w meczu z Rzeszowem?

Zawodnicy Wilków byli pogubieni na torze, a trening dzień wcześniej nie pomógł, ponieważ tor był inny podczas meczu.

Co powiedział Piotr Świercz o brak punktów polskich seniorów?

Piotr Świercz nie chciał się wypowiadać na temat polskich seniorów, podkreślając, że każdy ma swoje wzloty i upadki.

Jak ocenia formację juniorska Piotr Świercz?

Piotr Świercz zauważył, że początek sezonu był dobry, ale środek sezonu jest słabszy. Drużyna analizuje sytuację i pracuje nad poprawą.

Jakie są nadzieje drużyny na przyszłość?

Drużyna analizuje sytuację i próbuje znaleźć rozwiązania, aby poprawić swoje wyniki i wrócić do formy z początku sezonu.

Dołącz do nas na facebooku – kliknij TUTAJ

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *