Przejdź do treści
Wywiady

Wiemy, kto może zastąpić w Częstochowie Lecha Kędziorę

Żużel
Fot. Michał Szmyd

Autor: Marcin Boroch

Wiemy, kto może zastąpić w Częstochowie Lecha Kędziorę

Dużo ostatnio dzieje się w szeregach Tauron Włókniarza Częstochowa. Po fatalnej końcówce sezonu brązowy medalista sprzed roku zakończył zmagania na 4. pozycji, co nie jest dobrym wynikiem, patrząc na to, że zespół ten miał się bić o złoto. Wiemy już, że z klubem pożegna się dotychczasowy szkoleniowiec, Lech Kędziora, a jego miejsce zająć ma najprawdopodobniej Janusz Ślączka.

Od dłuższego czasu wiadomo już, że w kolejnym sezonie zespołu z województwa śląskiego nie poprowadzi Lech Kędziora. Jego odejście potwierdził sam prezes — Michał Świącik, który ogłosił przed rewanżowym spotkanie o brązowy medal Drużynowych Mistrzostw Polski przeciwko For Nature Solutions KS Apator Toruń.

Wiele wskazywała na to, że nowym trenerem Lwów zostanie Jacek Frątczak. Jednak Łukasz Benz w Kolegium Żużlowych Canal + zdradził, że najprawdopodobniej w rolę tę wcięli się dotychczasowy szkoleniowiec ZOOleszcz GKMu Grudziądz — Janusz Ślączka.

Byłaby to zaskakująca decyzja. Jednym z najczęściej wytykanych problemów Lecha Kędziory był bowiem brak znajomości języka angielskiego. Dotychczasowy szkoleniowiec GKM-u również jednak nie posługuje się tym językiem.

MAGAZYN ŻUŻLOWY- kliknij TUTAJ

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

×