Żużel - Best Speedway Tv

Wiemy, kiedy wróci Kołodziej i Piotr Pawlicki do składu Unii Leszno! | Żużel
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer
Kołodziej

Wiemy, kiedy wróci Kołodziej i Piotr Pawlicki do składu Unii Leszno!

Wiemy, kiedy wróci Kołodziej i Piotr Pawlicki do składu Unii Leszno!

Już w tę niedziele Fogo Unia Leszno zmierzy się z Motorem Lublin. Wiemy, że w spotkaniu wystąpi Janusz Kołodziej, a co do Piotra Pawlickiego to już nie jest aż tak kolorowo, ale optymistycznie wspomina opiekun leszczynian.

Na konferencji przedmeczowej Piotr Baron wspomniał o rekonwalescentach, czyli kiedy jest przewidywany powrót Janusza Kołodzieja i czy jest on planowany na najbliższy mecz-  “Mamy nadzieję, że tak. Janusz potwierdził gotowość do startu i w niedzielę na meczu powinien się pojawić.“- przekazał opiekun Unii Leszno.

Jeżeli chodzi o Piotr Pawlickiego to – “Z tego co rozmawiałem ostatnio z Piotrem, a on z lekarzami, to kwestia powrotu na tor jest w połowie lipca. Zobaczymy na, ile się to poukłada. Na razie wszytko idzie zgodnie z planem, zdrowie powraca, a jak będzie w pełni zdrowia, to wróci”.– dodał Piotr Baron.

Warto zaznaczyć, że bez wspomnianej wyżej dwójki zespół z Leszna świetnie zaprezentował się w Toruniu, gdzie ambitnie walczył bez swoich dwóch kluczowych zawodników. Ostatecznie mecz leszczynianie przegrali w stosunku 53:37.

Zostaw komentarz

×