Żużel - Best Speedway Tv

Ważny mecz dla Koziołków – kto będzie lepszy? | Żużel
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Ważny mecz dla Koziołków – kto będzie lepszy?

Motor Lublin

Ważny mecz dla Koziołków – kto będzie lepszy?

Już dziś 8 września odbędzie się zaległy mecz pomiędzy GKM-em Grudziądz a Motorem Lublin. O ile Grudziądz już nie ma szans na play – off, to Koziołki wciąż mają nadzieję, że zawalczą o medale.

Ostatni mecz lubelskiego klubu nie poszedł po ich myśli. Na własnym torze zostali pokonani przez odradzający się Eltrox Włókniarz Częstochowa. Dla Motoru był to chwilowy spadek formy? – miejmy nadzieję. Bo aby wygrać mecz z Grudziądzem wszyscy muszą odpalić. Bardzo martwi ostatnia postawa Mikkela Michelsena, który przywozi do mety bardzo niskie zdobycze punktowe, a czasem nawet zerowe.

Kolejny raz w składzie Koziołków nastąpi zmiana – za Pawła Miesiąca zobaczymy Jakuba Jamroga. Zawodnikom na pewno nie pomagają ciągłe roszady w składzie. Żaden z nich nie miał okazji „wjechać” porządnie w sezon, co może być powodem słabej postawy obydwu panów.

Po stronie gospodarzy z całą pewnością moc pokaże Artiom Łaguta czy Kenneth Bjerre. To zawodnicy, którzy prawie nigdy nie zawodzą. Niestety wciąż przykro patrzeć jest na zdobycze Przemysława Pawlickiego i Krzysztofa Buczkowskiego. Jeżeli ta drużyna chce coś sobie i innym udowodnić musi pojechać na 110%.

\W tabeli jest bardzo ciasno i ciężko w tej chwili wskazać wszystkie drużyny które pojadą w półfinałach. Sytuacja co chwilę się zmienia – drużyna goni drużynę. Najbliższe mecze na pewno będą ciekawe, bo każda z ekip walczących o play – off musi dać z siebie wszystko.

Start 1 biegu o godzinie 20.30.

Awizowane składy:

MrGarden GKM Grudziądz:
9. Nicki Pedersen
10. Krzysztof Buczkowski
11. Kenneth Bjerre
12. Przemysław Pawlicki
13. Artiom Łaguta
14. Kacper Łobodziński
15. Denis Zieliński

Motor Lublin:
1. Jakub Jamróg
2. Grigorij Łaguta
3. Matej Zagar
4. Jarosław Hampel
5. Mikkel Michelsen
6. Wiktor Lampart
7. Wiktor Trofimow

fot. speedwayekstraliga.pl

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
×