Ważny mecz dla Koziołków – kto będzie lepszy?

Już dziś 8 września odbędzie się zaległy mecz pomiędzy GKM-em Grudziądz a Motorem Lublin. O ile Grudziądz już nie ma szans na play – off, to Koziołki wciąż mają nadzieję, że zawalczą o medale.

Ostatni mecz lubelskiego klubu nie poszedł po ich myśli. Na własnym torze zostali pokonani przez odradzający się Eltrox Włókniarz Częstochowa. Dla Motoru był to chwilowy spadek formy? – miejmy nadzieję. Bo aby wygrać mecz z Grudziądzem wszyscy muszą odpalić. Bardzo martwi ostatnia postawa Mikkela Michelsena, który przywozi do mety bardzo niskie zdobycze punktowe, a czasem nawet zerowe.

Kolejny raz w składzie Koziołków nastąpi zmiana – za Pawła Miesiąca zobaczymy Jakuba Jamroga. Zawodnikom na pewno nie pomagają ciągłe roszady w składzie. Żaden z nich nie miał okazji „wjechać” porządnie w sezon, co może być powodem słabej postawy obydwu panów.

Po stronie gospodarzy z całą pewnością moc pokaże Artiom Łaguta czy Kenneth Bjerre. To zawodnicy, którzy prawie nigdy nie zawodzą. Niestety wciąż przykro patrzeć jest na zdobycze Przemysława Pawlickiego i Krzysztofa Buczkowskiego. Jeżeli ta drużyna chce coś sobie i innym udowodnić musi pojechać na 110%.

\W tabeli jest bardzo ciasno i ciężko w tej chwili wskazać wszystkie drużyny które pojadą w półfinałach. Sytuacja co chwilę się zmienia – drużyna goni drużynę. Najbliższe mecze na pewno będą ciekawe, bo każda z ekip walczących o play – off musi dać z siebie wszystko.

Start 1 biegu o godzinie 20.30.

Awizowane składy:

MrGarden GKM Grudziądz:
9. Nicki Pedersen
10. Krzysztof Buczkowski
11. Kenneth Bjerre
12. Przemysław Pawlicki
13. Artiom Łaguta
14. Kacper Łobodziński
15. Denis Zieliński

Motor Lublin:
1. Jakub Jamróg
2. Grigorij Łaguta
3. Matej Zagar
4. Jarosław Hampel
5. Mikkel Michelsen
6. Wiktor Lampart
7. Wiktor Trofimow

fot. speedwayekstraliga.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *