W żyłach Lubelaków płynie metanol!

W żyłach Lubelaków płynie metanol!


Motor Lublin po raz kolejny wspiera Centrum Krwiodawstwa. Nie od dziś wiadomo, że bilety na mecze w Lublinie rozchodzą się jak świeże bułeczki. Nie inaczej było przed historycznym finałem, w którym Motor Lublin zmierzy się z drużyną z Wrocławia. Jednak, jeżeli komuś nie udało się nabyć wejściówki to jeszcze nie wszystko stracone.

” Wiecie jak trudno jest zdobyć bilety na domowe mecze naszej drużyny – wyobraźcie sobie, że jeszcze trudniej w Lublinie o krew! Zasady są proste. Do zdobycia dla krwiodawców będą wejściówki na mecz finałowy Motor Lublin – Betard Sparta Wrocław i mamy nadzieję, że po raz kolejny padnie w Lublinie rekord frekwencji. Wspólnie z “Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Lublinie” rozdamy bilety. Do soboty w RCKiK na chętnych będzie czekać codziennie 50 wejściówek. Podczas wizyty w siedzibie Krwiodawstwa należy podać hasło #jedziemydalejlaczynaskrew. „ napisał klub na swoich mediach społecznościowych.

Dzięki tej akcji zarówno w środku jak i na zewnątrz centrum krwiodawstwa i krwiolecznictwa w Lublinie gromadzą się tłumy.
Fani czarnego sportu robią dobry uczynek i przy okazji dostają bilet na niedzielne spotkanie.

Akcja trwa od środy do soboty. Liczba biletów jest ograniczona. W dni powszednie wejściówki otrzymuje pierwsze 50 osób, natomiast w sobotę 100.

krewww
krew

fot. facebook Miasto Lublin

Tagi , , , .Dodaj do zakładek Link.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.