Przejdź do treści
Aktualności żużlowe/PGE EKSTRALIGA

Kibice chcą porządku z siedzeniami na stadionie!

Kibice

Autor: Redakcja

Kibice chcą porządku z siedzeniami na stadionie!

Wejściówki na mecze żużlowców sprzedawane są poprzez serwis internetowy i przypisane są do konkretnego krzesełka na trybunach stadionu przy Al. Zygmuntowskich. Zainteresowanie meczami jest jednak tak duże, że na obiekcie trudno jest zapanować nad przemieszczaniem się fanów.

Zainteresowanie jest tak duże w Lublinie, że zaczynają puszczać nerwy kibicom odnośnie miejsc siedzących – numerowanych! Prawda jest taka, że kto przyjdzie pierwszy ten lepszy i zajmuje pierwsze „dobre” wolne siedzenie, mimo to, że są numerowane. Nie dziwić się można, że puszczają nerwy tym, którzy mają wykupione bilety na dane miejsce a muszą prosić, wykłócać się o swoje miejsce, które ma zapisane na bilecie.

Problem z zajmowaniem niewłaściwych miejsc znany jest klubowi, który potwierdza, że kibice powinni respektować numerację znajdującą się na biletach. – Trochę jest z tym zamieszania i na pewno będziemy musieli z tej sytuacji wyciągnąć wnioski – przyznaje Piotr Więckowski, wiceprezes Motoru, który wypowiedział się dla Kuriera Lubelskiego.

– Prosimy kibiców o wyrozumiałość. To końcówka sezonu, zainteresowanie naszymi meczami jest olbrzymie. W takich sytuacjach prosimy o interweniowanie u ochrony. Jako organizatorzy mamy wiele działań związanych z zawodami, natomiast porządku na trybunach pilnuje ochrona. Jako zarząd będziemy rozmawiać z firmą ochroniarską i podkreślimy, że potrzebna jest większa uwaga – dodaje Piotr Więckowski.

Nie wszyscy też wierzą w skuteczność ochroniarzy. Niestety, duża część kibiców preferuje siadanie w dowolnym miejscu, bez oglądania się na numerację krzesełek. „Przyszedłem na trybuny 45 minut przed meczem i był taki armagedon, że do głowy by mi nie przyszło poszukiwanie miejsca umieszczonego na bilecie. Tym bardziej, że dwóch moich współtowarzyszy miało miejsca w innych sektorach. Siedliśmy tam, gdzie było wolne i wszystko” – napisał jeden z forumowiczów.

fot. własne

źródło. kurierlubelski.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *