Żużel - Best Speedway Tv

W Zielonej Górze wymieniono żarówki na masztach | Żużel - Best Speedway TV
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer
Zielonej Górze

W Zielonej Górze wymieniono żarówki na masztach

W Zielonej Górze wymieniono żarówki na masztach

W Zielonej Górze trwają zaawansowane prace związane z modernizacją stadionu. Włodarze klubu z W69 poinformowali właśnie, że wymienione zostały żarówki na masztach.

Przypominamy, że prace na torze w Zielonej Górze związane są z tym, że włodarze klubu musieli sprostać wymaganiom licencyjnym. Prezydent Zielonej Góry, Janusz Kubicki mówił wtedy, że oczekuje, że wykonane zostaną przynajmniej dwie inwestycje, czyli remont oświetlenia ora odwodnienie liniowe. Prezydent zaznaczał także, że bardzo chciałby żeby zakupiono plandekę na tor a także budową nowego i większego parku maszyn, co będzie z kolei wymagało ingerencję w strukturę stadionu i zmianę lokalizacji sektora gości.

Stal Gorzów ma nowego sponsora tytularnego

Teraz włodarze klubu poinformowali, że wymienione zostały już żarówki na masztach na stadionie.

Kilka dni temu informowaliśmy o zakończeniu robót związanych z odwodnieniem toru, a wkrótce na swoje miejsce wróci naprawiony słup oświetleniowy. Dodatkowo na wszystkich czterech masztach wymienione zostaną żarówki na LED-y. Ma to przede wszystkim wpłynąć na energooszczędność oświetlenia stadionu żużlowego w Zielonej Górze – czytamy w komunikacie.

Fot. Falubaz Zielona Góra

MAGAZYN ŻUŻLOWY ONLINE – BEST SPEEDWAY TV

Reklamy

Zostaw komentarz

  • redakcja@bestspeedwaytv.pl
  • tel. 571242003

Tytuł zarejestrowany w Sądzie Okręgowym w Gdańsku w rejestrze dzienników i czasopism pod numerem 2338

 2022 © Best Speedway TV | Wszelkie prawa autorskie wydawcy zastrzeżone. Kopiowanie, przetwarzanie, rozpowszechnianie materiałów w całości lub w części bez zgody redakcji jest zabronione.

×