Żużel - Best Speedway Tv

Stal Gorzów ma nowego sponsora tytularnego | Żużel - Best Speedway TV
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer
Stal Gorzów

Stal Gorzów ma nowego sponsora tytularnego

Stal Gorzów ma nowego sponsora tytularnego

Stal Gorzów poinformowała, że ekipa w sezonie 2023 będzie miała nowego sponsora tytularnego. W przyszłym roku klub będzie nazywał się ebut.pl Stal Gorzów.

Gorzowska Stal w sezonie w trakcie i po sezonie 2022 przeszła liczne transformacje. W klubie doszło między innymi do zmiany prezesa a z klubu odszedł także Bartosz Zmarzlik który przeniósł się do Motoru Lublin. Jak się okazuje, zmiany dotyczą także nazwy zespołu. Włodarze klubu poinformowali, że ekipa w sezonie 2023 będzie miała nowego sponsora tytularnego. W przyszłym roku klub będzie nazywał się ebut.pl Stal Gorzów.

– Mamy za sobą trzy lata dobrej i owocnej współpracy. Ciężko tak po prostu odejść i przerwać to pasmo sukcesów. Liczę, że to dopiero początek zwycięstw przy naszym udziale, i najlepsze jeszcze przed nami – powiedział Marcin Rystwej, właściciel marki ebut.pl.

Marek Cieślak w wywiadzie dla Life In: Nie boję się mówić tego, co myślę

– Ze Stalą związany jestem od najmłodszych lat. Niesamowicie satysfakcjonujące jest móc dopingować swoją drużynę przez tyle lat, patrzeć na jej rozwój, cieszyć się ze zwycięstw… a teraz móc ją sponsorować i wspierać – mieć udział w jej sukcesie. Stal Gorzów to dobra i silna marka dlatego nadal chcemy się z nią utożsamiać. W nowym sezonie pokażemy się od nowej strony i będziemy promować nową markę ebut.pl. To będzie bardzo emocjonujący i pracowity rok dla wszystkich – podsumował Marcin Rystwej.

Fot. Paweł Wilczyński

MAGAZYN ŻUŻLOWY ONLINE – BEST SPEEDWAY TV

Reklamy

Zostaw komentarz

  • redakcja@bestspeedwaytv.pl
  • tel. 571242003

Tytuł zarejestrowany w Sądzie Okręgowym w Gdańsku w rejestrze dzienników i czasopism pod numerem 2338

 2022 © Best Speedway TV | Wszelkie prawa autorskie wydawcy zastrzeżone. Kopiowanie, przetwarzanie, rozpowszechnianie materiałów w całości lub w części bez zgody redakcji jest zabronione.

×