Przejdź do treści
Aktualności/PGE EKSTRALIGA

Stal Gorzów ma nowego sponsora tytularnego

Żużel
Fot. Paweł Wilczyński

Autor: Sebastian Krauz

Stal Gorzów ma nowego sponsora tytularnego

Stal Gorzów poinformowała, że ekipa w sezonie 2023 będzie miała nowego sponsora tytularnego. W przyszłym roku klub będzie nazywał się ebut.pl Stal Gorzów.

Gorzowska Stal w sezonie w trakcie i po sezonie 2022 przeszła liczne transformacje. W klubie doszło między innymi do zmiany prezesa a z klubu odszedł także Bartosz Zmarzlik który przeniósł się do Motoru Lublin. Jak się okazuje, zmiany dotyczą także nazwy zespołu. Włodarze klubu poinformowali, że ekipa w sezonie 2023 będzie miała nowego sponsora tytularnego. W przyszłym roku klub będzie nazywał się ebut.pl Stal Gorzów.

– Mamy za sobą trzy lata dobrej i owocnej współpracy. Ciężko tak po prostu odejść i przerwać to pasmo sukcesów. Liczę, że to dopiero początek zwycięstw przy naszym udziale, i najlepsze jeszcze przed nami – powiedział Marcin Rystwej, właściciel marki ebut.pl.

Marek Cieślak w wywiadzie dla Life In: Nie boję się mówić tego, co myślę

– Ze Stalą związany jestem od najmłodszych lat. Niesamowicie satysfakcjonujące jest móc dopingować swoją drużynę przez tyle lat, patrzeć na jej rozwój, cieszyć się ze zwycięstw… a teraz móc ją sponsorować i wspierać – mieć udział w jej sukcesie. Stal Gorzów to dobra i silna marka dlatego nadal chcemy się z nią utożsamiać. W nowym sezonie pokażemy się od nowej strony i będziemy promować nową markę ebut.pl. To będzie bardzo emocjonujący i pracowity rok dla wszystkich – podsumował Marcin Rystwej.

Fot. Paweł Wilczyński

MAGAZYN ŻUŻLOWY ONLINE – BEST SPEEDWAY TV

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *