Przejdź do treści
Aktualności/PGE EKSTRALIGA

W Częstochowie przegrali z pogodą. Sparing odwołany po jednym wyścigu

Włókniarz Częstochowa
fot. Włókniarz Częstochowa

Autor: Jakub Bielak

W Częstochowie przegrali z pogodą. Sparing odwołany po jednym wyścigu

Sparing pomiędzy Włókniarzem Częstochowa a ROW-em Rybnik został zakończony po odjechaniu zaledwie jednego wyścigu. Pod Jasną Górą spadł deszcz, po którym zawodnicy obu zespołów do spółki z sędzią zawodów, postanowili o ich zakończeniu.

Daniel King zwycięża na Wyspach

Kibice, którzy postanowili w niedzielne popołudnie wybrać się na stadion przy ulicy Olsztyńskiej w Częstochowie, nie mogą być zadowoleni. Obejrzeli zaledwie jeden wyścig, a następnie przez pół godziny oczekiwali na kolejny, by koniec końców usłyszeć informację, że żadnego ścigania już dzisiaj nie będzie.

W jedynym wyścigu zawodów padł biegowy remis 3:3. Leon Madsen pokonał na dystansie Patryka Wojdyło. Trzeci do mety dojechał Jan Kvech, natomiast stawkę zamknął Anton Karlsson. Już w trakcie wyścigu intensywnie padał deszcz. Po kilkunastu minutach opady ustały, jednak zawodnicy podjęli decyzję o tym, aby nie ryzykować zdrowiem przed sezonem. Zresztą częstochowianie na brak jazdy nie narzekają – wczoraj niemal cały skład rywalizował w Memoriale im. Bronisława Idzikowskiego i Marka Czernego.

fot. Włókniarz Częstochowa

MAGAZYN ŻUŻLOWY. Kliknij TUTAJ.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *