Żużel - Best Speedway Tv

W Częstochowie przegrali z pogodą. Sparing odwołany po jednym wyścigu | Żużel - Best Speedway TV
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

W Częstochowie przegrali z pogodą. Sparing odwołany po jednym wyścigu

Częstochowie

W Częstochowie przegrali z pogodą. Sparing odwołany po jednym wyścigu

Sparing pomiędzy Włókniarzem Częstochowa a ROW-em Rybnik został zakończony po odjechaniu zaledwie jednego wyścigu. Pod Jasną Górą spadł deszcz, po którym zawodnicy obu zespołów do spółki z sędzią zawodów, postanowili o ich zakończeniu.

Daniel King zwycięża na Wyspach

Kibice, którzy postanowili w niedzielne popołudnie wybrać się na stadion przy ulicy Olsztyńskiej w Częstochowie, nie mogą być zadowoleni. Obejrzeli zaledwie jeden wyścig, a następnie przez pół godziny oczekiwali na kolejny, by koniec końców usłyszeć informację, że żadnego ścigania już dzisiaj nie będzie.

W jedynym wyścigu zawodów padł biegowy remis 3:3. Leon Madsen pokonał na dystansie Patryka Wojdyło. Trzeci do mety dojechał Jan Kvech, natomiast stawkę zamknął Anton Karlsson. Już w trakcie wyścigu intensywnie padał deszcz. Po kilkunastu minutach opady ustały, jednak zawodnicy podjęli decyzję o tym, aby nie ryzykować zdrowiem przed sezonem. Zresztą częstochowianie na brak jazdy nie narzekają – wczoraj niemal cały skład rywalizował w Memoriale im. Bronisława Idzikowskiego i Marka Czernego.

fot. Włókniarz Częstochowa

MAGAZYN ŻUŻLOWY. Kliknij TUTAJ.

Zostaw komentarz

  • redakcja@bestspeedwaytv.pl
  • tel. 571242003

Tytuł zarejestrowany w Sądzie Okręgowym w Gdańsku w rejestrze dzienników i czasopism pod numerem 2338

 2022 © Best Speedway TV | Wszelkie prawa autorskie wydawcy zastrzeżone. Kopiowanie, przetwarzanie, rozpowszechnianie materiałów w całości lub w części bez zgody redakcji jest zabronione.

×