Aktualności/Krajowa Liga Żużlowa

Unia Tarnów kontra Polonia Piła. Znamy składy na sobotnie ściganie w Tarnowie

Unia Tarnów

Autor: Redakcja

Rozgrywki Krajowej Ligi Żużlowej powracają po przerwie trwającej trzy tygodnie. W sobotę o godzinie 14:00 Unia Tarnów podejmie Polonię Piła. Na papierze składy prezentują się imponująco. Gospodarze przegrali inauguracyjny mecz, podczas gdy goście odnieśli zwycięstwo.

Unia Tarnów w pierwszym spotkaniu sezonu uległa w Gnieźnie miejscowemu Ultrapur Startowi 41:49. Trener Stanisław Burza, po trzytygodniowej przerwie, postawił na dokładnie ten sam skład na domowy mecz z pilanami. Z wyjątkiem Ukraińca Marko Lewiszyna, pozostali zawodnicy mają teraz szansę na rehabilitację. Ich występ w stolicy nie był najlepszy, choć trudności tarnowskiego ośrodka są w pamięci wszystkich. Kilka dni przed rozpoczęciem sezonu nie było nawet pewne, czy zespół przystąpi do rozgrywek.

Hans Nielsen, trener Polonii Piła, również nie dokonał żadnych zmian. Drużyna przystąpi do meczu w Mościcach w identycznym składzie, co trzydzieści marca.