Przejdź do treści
Aktualności żużlowe/PGE EKSTRALIGA

Żużel. Uczestnik cyklu Grand Prix gościem najnowszego „Mówi się żużel”

żużel
Fot. Paweł Wilczyński

Autor: Jakub Bielak

Żużel. Uczestnik cyklu Grand Prix gościem najnowszego „Mówi się żużel”

W środę, 3 stycznia, dostępny do odsłuchu będzie najnowszy odcinek podcastu „Mówi się żużel” tworzonego przez Jacka Dreczkę. Tym razem przed mikrofonem zasiądzie polski uczestnik cyklu Speedway Grand Prix w sezonie 2024 – Szymon Woźniak.

Sezon pełen wyzwań

Woźniak znajduje się aktualnie przed zdecydowanie najbardziej wymagającym sezonem w jego dotychczasowej karierze. Do tej pory był on traktowany jako stale robiący progres zawodnik, któremu jednak brakuje czegoś, by móc rywalizować i wygrywać z najlepszymi. Z roku na roku wychowanek Polonii Bydgoszcz udowadniał jednak, że stać go na liderowanie w ekstraligowej Stali Gorzów.

Jazda PGE Ekstralidze, a w cyklu Grand Prix, to jednak dwie różne rzeczy. Niby rywale są ci sami, ale jednak mało kto potrafi wejść do elitarnego cyklu i z miejsca stać się jego czołową postacią. 30-latek jednak robi wszystko, co w jego mocy, by osiągać jak najlepsze rezultaty, Nawiązał chociażby współpracę z Gregiem Hancockiem, o czym z pewnością usłyszymy w rozmowie.

Relacje z dziennikarzami i „łatwe” upadki

W „zajawce” odcinka możemy usłyszeć, że zostaną poruszone wątki prowokacyjnych pytań od dziennikarzy, a także szeroko komentowanego zachowania Woźniaka na torach żużlowych w minionym sezonie. Zawodnik Stali nie raz upadał, będąc atakowanym po wewnętrznej i wielu kibiców uważa, że sędziowie powinni właśnie jego wykluczać z powtórek.

Wozniak sec
Fot. Paweł Wilczyński
Wozniaksec
Fot. Paweł Wilczyński

MAGAZYN ŻUŻLOWY Best Speedway TV

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *