Przejdź do treści
Aktualności/Metalkas 2. Ekstraliga

TŻ Ostrovia pod ogniem! Prezes i trener gotowi do konfrontacji, mocne odpowiedzi z ich strony

TŻ Ostrovia

Autor: Redakcja

TŻ Ostrovia pod ogniem! Prezes i trener gotowi do konfrontacji, mocne odpowiedzi z ich strony

W ostatnich dniach w środowisku żużlowym panuje spore poruszenie. Okazało się, że pięciu klubom z polskich rozgrywek odmówiono przyznania licencji, w tym również Arged Malesa Ostrów Wielkopolski. Prezes Waldemar Górski i trener Mariusz Staszewski mocno zareagowali na tę decyzję.

Jednym z głównych powodów odmowy było niedotrzymywanie limitów szkoleniowych i brak regulowania kar z tego tytułu. Ciekawym zjawiskiem jest fakt, że takie kary otrzymały kluby, które są znane z wychowywania i promowania młodych zawodników, jak Leszno czy właśnie Ostrów Wielkopolski.

Z kolei na mediach społecznościowych Staszewski i Górski wyrazili swoje zdanie, a sam prezes poszedł krok dalej, nawiązując do akcji posła Brauna w sejmie, że może trzeba z gaśnicą pojechać do Warszawy. Staszewski pokazał zdjęcia motocykli, na których trenują zawodnicy z Ostrowa. To jest ich sposób na zwrócenie uwagi.

Ostrowianie już zapowiedzieli, że będą się odwoływać od tej decyzji do Prezydium Polskiego Związku Motorowego poprzez oficjalne komunikaty.

405011482 1826932767777607 3483284516448776316 n 576x1024 1
TŻ Ostrovia pod ogniem! Prezes i trener gotowi do konfrontacji, mocne odpowiedzi z ich strony 3
Trener
Fot. Roman Biliński

MAGAZYN ŻUŻLOWY – kliknij TUTAJ

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *