Przejdź do treści
Aktualności/Metalkas 2. Ekstraliga

TŻ Ostrovia organizuje dwie prezentacje drużyny na sezon 2023

żużel
Fot. Sonia Kaps

Autor: Sebastian Krauz

TŻ Ostrovia organizuje dwie prezentacje drużyny na sezon 2023

Na niecodzienny ruch zdecydowali się działacze klubu z Ostrowa Wielkopolskiego. TŻ Ostrovia zdecydowała się na organizację dwóch prezentacji drużyny na sezon 2023. Jedna odbędzie się w Ostrowskim Centrum Kultury a druga w Galerii Ostrovia.

Jak informuje klub TŻ Ostrovia, włodarze przygotowali aż dwie prezentacje swojej drużyny na sezon 2023. Zawodnicy i sztab szkoleniowy spotkają się ponadto ze sponsorami i partnerami klubu. Pierwsze spotkanie odbędzie się 9 grudnia o 19:30 w Ostrowskim Centrum Kultury. wydarzenie honorowym patronatem objęła Prezydent Ostrowa Wielkopolskiego, Beata Klimek.

Drugie spotkanie odbędzie się 11 grudnia w Galerii Ostrovia o godzinie 14:00. Jak informują organizatorzy, na drugie spotkanie nie obowiązują wejściówki. Dodatkowo podczas prezentacji w Galerii Ostrovia, kibice będą mogli zakupić nową kolekcję klubowych gadżetów. Natomiast 10 grudnia odbędzie się podsumowanie sezonu 2022 i podziękowanie sponsorom i partnerom.

PZM wspiera Fundację Bogusława Nowaka

– Z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc w Ostrowskim Centrum Kultury, pierwszeństwo otrzymania bezpłatnej wejściówki będą miały osoby, które zakupią karnet na sezon 2023. Zarówno sprzedaż karnetów, jak i dystrybucja wejściówek na prezentację ruszy w poniedziałek 5 grudnia w biurze klubu – powiedział Waldemar Górski, prezes TŻ w klubowych mediach.

Fot. Sonia Kaps

ODWIEDŹ MAGAZYN ŻUŻLOWY ONLINE – BEST SPEEDWAY TV NA KANALE YouTube

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

×