Żużel - Best Speedway Tv

TŻ Ostrovia organizuje dwie prezentacje drużyny na sezon 2023 | Żużel - Best Speedway TV
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer
TŻ Ostrovia

TŻ Ostrovia organizuje dwie prezentacje drużyny na sezon 2023

TŻ Ostrovia organizuje dwie prezentacje drużyny na sezon 2023

Na niecodzienny ruch zdecydowali się działacze klubu z Ostrowa Wielkopolskiego. TŻ Ostrovia zdecydowała się na organizację dwóch prezentacji drużyny na sezon 2023. Jedna odbędzie się w Ostrowskim Centrum Kultury a druga w Galerii Ostrovia.

Jak informuje klub TŻ Ostrovia, włodarze przygotowali aż dwie prezentacje swojej drużyny na sezon 2023. Zawodnicy i sztab szkoleniowy spotkają się ponadto ze sponsorami i partnerami klubu. Pierwsze spotkanie odbędzie się 9 grudnia o 19:30 w Ostrowskim Centrum Kultury. wydarzenie honorowym patronatem objęła Prezydent Ostrowa Wielkopolskiego, Beata Klimek.

Drugie spotkanie odbędzie się 11 grudnia w Galerii Ostrovia o godzinie 14:00. Jak informują organizatorzy, na drugie spotkanie nie obowiązują wejściówki. Dodatkowo podczas prezentacji w Galerii Ostrovia, kibice będą mogli zakupić nową kolekcję klubowych gadżetów. Natomiast 10 grudnia odbędzie się podsumowanie sezonu 2022 i podziękowanie sponsorom i partnerom.

PZM wspiera Fundację Bogusława Nowaka

– Z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc w Ostrowskim Centrum Kultury, pierwszeństwo otrzymania bezpłatnej wejściówki będą miały osoby, które zakupią karnet na sezon 2023. Zarówno sprzedaż karnetów, jak i dystrybucja wejściówek na prezentację ruszy w poniedziałek 5 grudnia w biurze klubu – powiedział Waldemar Górski, prezes TŻ w klubowych mediach.

Fot. Sonia Kaps

ODWIEDŹ MAGAZYN ŻUŻLOWY ONLINE – BEST SPEEDWAY TV NA KANALE YouTube

Reklamy

Zostaw komentarz

  • redakcja@bestspeedwaytv.pl
  • tel. 571242003

Tytuł zarejestrowany w Sądzie Okręgowym w Gdańsku w rejestrze dzienników i czasopism pod numerem 2338

 2022 © Best Speedway TV | Wszelkie prawa autorskie wydawcy zastrzeżone. Kopiowanie, przetwarzanie, rozpowszechnianie materiałów w całości lub w części bez zgody redakcji jest zabronione.

×