Przejdź do treści
Aktualności/Metalkas 2. Ekstraliga

Turbulencje z Pedersenem w Rybniku! Gorąco w parku maszyn

Turbulencje z Pedersenem
Fot. Jakub Malec

Autor: Redakcja

Turbulencje z Pedersenem w Rybniku! Gorąco w parku maszyn

Nicki Pedersen ponownie dał znać o sobie w niedawnym meczu w Rybniku, pokazując, że nie zmienił swojego podejścia na torze. Mimo że rywalizował w niższej lidze, jego temperament wciąż pozostał nieposkromiony. Po wykluczeniu z pierwszej serii w meczu w Rybniku, Pedersen skierował swoją frustrację w stronę operatora kamery Canal+, gestykulując i używając niecenzuralnych słów. Niestety, Texom Stal Rzeszów poniósł kolejną porażkę w drugim meczu w Metalkas 2. Ekstralidze, przegrywając z Metalkas Rybnik 40:49.

Już od początku meczu Texom Stal Rzeszów miała trudności, zmuszając swoich zawodników do ciągłego goniennia wyniku. Wykluczenie Pedersena było tylko jednym z wielu błędów popełnionych przez zespół z Rzeszowa. W trzecim biegu doszło do starcia między Pedersenem a Grzegorzem Walaskiem, który zakończył się wykluczeniem zawodnika Texom Stali. Pedersen nie krył swojego niezadowolenia i wyraził je zarówno w rozmowie z menedżerem, jak i gestykulując w stronę operatora kamery.

Krystian Pieszczek, który również uczestniczył w wyścigu, potwierdził, że był świadkiem incydentu i będzie bronił swojego kolegi z drużyny. Natomiast Walasek z Innpro ROW-u Rybnik nie pozostał obojętny na całe zdarzenie. Podczas transmisji w Canal+ skomentował, że wiedział, co Pedersen zrobi, i odpowiednio zareagował na torze.

— Jadąc na miejscu Pedersena po prostu przymknąłbym gaz, bo on tę pozycję już stracił z wyjścia z łuku i dokładnie wiedział, że ja mu zamknę drogę i tyle. Co tu więcej komentować. One wiele razy tak robił, także wiedziałem kogo wyprzedzam i gdzie on pojedzie, także zamykałem furtkę — skomentował Grzegorz Walasek w Canal+.

Zdarzenie to tylko pogłębiło napięcie między zawodnikami, co pokazuje, że rywalizacja na torze potrafi być nie tylko emocjonująca, ale także pełna kontrowersji. Ostatecznie, sportowcy powinni zachować szacunek i fair play, niezależnie od okoliczności.

438162016 1118397775866969 6682149381902454978 n
438165710 1118398069200273 8560528687890009329 n
Fot. Jakub Malec

Dołącz do nas na facebooku – kliknij TUTAJ

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *