Żużel - Best Speedway Tv

Trzech pewniaków duńskiej kadry: Madsen, Michelsen, Thomsen i...Pedersen nabiera wody w usta. Czy on sam uzupełni skład? | Żużel - Best Speedway Tv
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Trzech pewniaków duńskiej kadry: Madsen, Michelsen, Thomsen i…Pedersen nabiera wody w usta. Czy on sam uzupełni skład?

Nicki Pedersen

Trzech pewniaków duńskiej kadry: Madsen, Michelsen, Thomsen i…Pedersen nabiera wody w usta. Czy on sam uzupełni skład?

Niemal za równy miesiąc odbędzie się Drużynowy Puchar Świata na żużlu. Ten kochany przez kibiców speedwaya format zawodów drużynowych wraca po sześciu latach nieobecności w żużlowym kalendarzu. Obok Polaków głównymi faworytami do złotego medalu mogą być Duńczycy. Ich selekcjoner, Nicki Pedersen został zapytany o skład duńskiej kadry.

Trener Motoru przekazał optymistyczne wieści o Kuberze

Nicki Pedersen był obecny podczas piątkowego turnieju SGP 2 w Gorzowie, gdzie wspierał swoją radą duńskich młodzieżowców. Dzisiaj będzie z kolei do dyspozycji Leona Madsena, Andersa Thomsena i Mikkela Michelsena. Nie jest tajemnicą, że to właśnie ta trójka stałych uczestników cyklu Grand Prix jest niemal pewna udziału w Drużynowych Pucharze Świata. Jest to po prostu elita duńskich żużlowców.

O to, kto uzupełni skład Nickiego Pedersena zapytał komentator zarówno piątkowych zawodów SGP 2, jak i sobotniego turnieju “dorosłego” GP, Michał Korościel. Dziennikarz opowiedział o tej krótkiej rozmowie na antenie.

Nicki, jest trzech pewniaków, a więc Thomsen, Michelsen i Madsen. Idealnie by było, gdybyś skład uzupełnił ty i Rasmus Jensen — zagaił Korościel

Nie wiem, nie wiem — odpowiedział Nicki Pedersen.

Nie ma w tym oczywiście nic dziwnego. Selekcjoner nie zdradzi składu drużyny, dopóki nie będzie musiał oficjalnie zgłosić go do zawodów. Zresztą 46-latek z pewnością ma ból głowy, kogo dobrać do wymienionej wyżej trójki. Można się domyślać, że jeśli żaden z innych duńskich zawodników nie wystrzeli z formą, to właśnie Pedersen uzupełni podstawową czwórkę. Argumenty sportowe nadal przemawiają właśnie za aktualnym selekcjonerem.

Reklamy

MAGAZYN ŻUŻLOWY Best Speedway TV

Zostaw komentarz

2022 Best Speedway TV | Wszelkie prawa autorskie wydawcy zastrzeżone. Kopiowanie, przetwarzanie, rozpowszechnianie materiałów w całości lub w części bez zgody redakcji jest zabronione.

×