Przejdź do treści
Aktualności/Metalkas 2. Ekstraliga

Tomasz Bajerski wraca do „Skorpionów”!

Tomasz Bajerski

Autor: Dawid Procajło

Tomasz Bajerski wraca do „Skorpionów”!

Obecny sezon dla sympatyków drużyny InvestHousePlus PSŻ Poznań to prawdziwy rollercoaster różnych emocji związanych z ich ulubionym klubem. Nie chodzi tu oczywiście wyłącznie o wyniki ekipy „Skorpionów” w postaci meczów trzymających w napięciu do samego końca ale także również zmiany jakie nastąpiły w sztabie szkoleniowym w trakcie sezonu gdy Tomasz Bajerski musiał się pożegnać z posadą menedżera zespołu.
galeria 1 1


Tomasz Bajerski powraca! Tak można by stwierdzić po zdjęciach umieszczonych w ubiegłym tygodniu na mediach społecznościowych przez jednego z zawodników żółto – czarnych Jonasa Seiferta-Salka. Popularny „Bajer” pojawił się w boksie duńskiego zawodnika podczas treningu w Pile, który skandynawski żużlowiec odbył ze względu na fakt, że ligowy mecz z Trans MF Landshut Devils został w pierwotnym terminie odwołany ze względu na złe warunki atmosferyczne.

Marek Cieślak mocno skrytykował czołowych polskich żużlowców “Jakby jeździła czołówka Polski, to by był problem, ale tu dla tych chłopaków nie będzie problemu”


Pojawienie się byłego menedżera poznańskiej drużyny w teamie duńskiego zawodnika nie jest przypadkowe. Żużlowiec był bowiem bardzo zadowolony z wcześniej współpracy i teraz pod jego okiem jako osobistego doradcy chce się jak najlepiej przygotować do decydującej rozgrywki o utrzymanie w 1. Lidze Żużlowej. W poznańskim klubie nie ma sprzeciwu by Tomasz Bajerski mógł współpracować z zawodnikiem i być w jego teamie podczas niedzielnego meczu w Landshut.

galeria 2 1


Pomimo niedawnego zwolnienia z funkcji menedżera drużyny relacje na linii Tomasz Bajerski – władze klubu wydają się być poprawne. Tym samym widać, że w klubie z Poznania wszystkie ręce idą na pokład przed nadchodzącym kulminacyjnym meczem o być albo nie być z Trans MF Landshut Devils. Zwycięstwo w tym meczu może przybliżyć „Skorpiony” do upragnionego celu jakim jest utrzymanie w 1. Lidze Żużlowej.


Foto: Sandra Rejzner

BEST SPEEDWAY TV NA YouTube – CIEKAWOSTKI, NEWSY I WIELE WIĘCEJ


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *