Przejdź do treści
Aktualności

Marek Cieślak mocno skrytykował czołowych polskich żużlowców „Jakby jeździła czołówka Polski, to by był problem, ale tu dla tych chłopaków nie będzie problemu”

Marek Cieślak
Fot. Anna Kłopocka /TŻ Ostrovia

Autor: Krzysztof Choroszy

Marek Cieślak mocno skrytykował czołowych polskich żużlowców „Jakby jeździła czołówka Polski, to by był problem, ale tu dla tych chłopaków nie będzie problemu”

Minęło już trochę czasu od skandalu podczas ostatniej rundy Indywidualnych Mistrzostw Polski w Krośnie, a sprawa wcale nie cichnie. Ciągle ktoś dopowiada coś, bądź ujawnia rożne rzeczy, jak zrobił między innymi toromistrz Wilków, Grzegorz Węglarz, w swoim wywiadzie w tygodniku żużlowym oraz jego własnym oświadczeniu. Teraz do całej sytuacji odniósł się Marek Cieślak.

KOL ukaże wrocławskich kibiców za transparent?

Na torze w Krośnie przez cały tydzień przed wczorajszym meczem miejscowych z Fogo Unią Leszno, przez to tor odparzył się i nie był łatwy do jazdy, o czym mówił w wywiadzie dla nas Andrzej Lebiediew. W studiu Canal+ przed spotkaniem Cieślak zapytany został o to, czy pas, który zrobił się na torze, będzie przeszkadzał zawodnikom. Były trener reprezentacji Polski odpowiedział, że gdyby ścigali się tu czołowi zawodnicy naszego kraju wtedy tor stanowiłby problem, ale nie dla tych żużlowców, którzy będą ścigali się w tym meczu.

„To znaczy, jakby jeździła czołówka Polski, to by był problem, ale tu dla tych chłopaków nie będzie problemu” – mówił w studiu Canal+ Marek Cieślak.

Cieślak
fot. Orzeł Łódź.pl

Słowa eksperta Canal+ i menedżera Orła Łódź jednocześnie, były bardzo odważne, jednak nie okazały się w pełni trafione, gdyż w trakcie zawodów, jazdę postanowili odpuścić Grzegorz Zengota i Janusz Kołodziej, którzy nie czuli się najlepiej na torze, ponieważ odczuli skutki odniesionych kontuzji. Czy będzie jakaś odpowiedź ze strony zawodników na krytykę Marka Cieślaka? Przekonamy się wkrótce.

MAGAZYN ŻUŻLOWY – kliknij TUTAJ

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *