Żużel - Best Speedway Tv - Grand Prix na żużlu, żużel na żywo!

Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Terminarz – Sierpień 2022

Terminarz

TerminarzSierpień 2022

Datawydarzenieliga/cyklwynik
1 (poniedziałek)IM Wielkiej Brytanii (Manchester)IM Wielkiej Brytanii
2 (wtorek)Piraterna Motala-Smederna EskilstunaBauhaus-Ligan
Indianerna Kumla-Rospiggarna HallstavikBauhaus-Ligan
Masarna Avesta-Vastervik SpeedwayBauhaus-Ligan
U24 Ekstraliga - 13. RundaU24 Ekstraliga
3 (środa)Team Fjelsted-Nordyjsk Elite SpeedwaySpeedwayLigaen
Region Varde Elitesport-Holsted TigersSpeedwayLigaen
Slangerup SK-Esbjerg VikingsSpeedwayLigaen
SES-Grindsted LigaSpeedwayLigaen
4 (czwartek)Smederna Eskilstuna-Vastervik SpeedwayBauhaus-Ligan
5 (piątek)Unia Leszno-Włókniarz CzęstochowaPGE Ekstraliga
GKM Grudziądz-TŻ OstroviaPGE Ekstraliga
6 (sobota)SEC (Gustrow)SEC
1/4 eWinner 1. Ligi*eWinner 1. Liga
1/4 eWinner 1. Ligi*eWinner 1. Liga
1/4 eWinner 1. Ligi*eWinner 1. Liga
1/2 2. Ligi Żużlowej*2. Liga
1/2 2. Ligi Żużlowej*2. Liga
7 (niedziela)Apator Toruń-Sparta WrocławPGE Ekstraliga
Motor Lublin-Stal GorzówPGE Ekstraliga
8 (poniedziałek)
9 (wtorek)Dackarna Malilla-Masarna AvestaBauhaus-Ligan
Rospiggarna Hallstavik-Piraterna MotalaBauhaus-Ligan
Vastervik Speedway-Indianerna KumlaBauhaus-Ligan
10 (środa)Slangerup SK-SESSpeedwayLigaen
Esbjerg Vikings-Region Varde ElitesportSpeedwayLigaen
Holsted Tigers-Team FjelstedSpeedwayLigaen
Grindsted Liga-Nordyjsk Elite SpeedwaySpeedwayLigaen
11 (czwartek)Lejonen Gislaved-Dackarna MalillaBauhaus-Ligan
12 (piątek)
13 (sobota)Grand Prix (Cardiff)SGP
14 (niedziela)SGP 2 (Cardiff)SGP 2
15 (poniedziałek)
16 (wtorek)Lejonen Gislaved-Smederna EskilstunaBauhaus-Ligan
Indianerna Kumla-Dackarna MalillaBauhaus-Ligan
Piraterna Motala-Vastervik SpeedwayBauhaus-Ligan
U24 Ekstraliga - 14. RundaU24 Ekstraliga
17 (środa)Finał MMPPK (Lublin)MMPPK
Nordyjsk Elite Speedway-Team FjelstedSpeedwayLigaen
Holsted Tigers-Region Varde ElitesportSpeedwayLigaen
Esbjerg Vikings-Slangerup SKSpeedwayLigaen
Grindsted Liga-SESSpeedwayLigaen
18 (czwartek)Masarna Avesta-Piraterna MotalaBauhaus-Ligan
19 (piątek)Mecz Żużlowej Reprezentacji Polskisparingi
20 (sobota)Grand Prix Challenge (Glasgow)SGP el.
1/4 eWinner 1. Ligi*eWinner 1. Liga
1/4 eWinner 1. Ligi*eWinner 1. Liga
1/4 eWinner 1. Ligi*eWinner 1. Liga
1/2 2. Ligi Żużlowej*2. Liga
1/2 2. Ligi Żużlowej*2. Liga
21 (niedziela)1/4 PGE EkstraligiPGE Ekstraliga
1/4 PGE EkstraligiPGE Ekstraliga
1/4 PGE EkstraligiPGE Ekstraliga
22 (poniedziałek)
23 (wtorek)Rospiggarna Hallstavik-Lejonen GislavedBauhaus-Ligan
Dackarna Malilla-Piraterna MotalaBauhaus-Ligan
Masarna Avesta-Indianerna KumlaBauhaus-Ligan
24 (środa)Finał MIMP (Częstochowa)MIMP
Region Varde Elitesport-Slangerup SKSpeedwayLigaen
SES-Esbjerg VikingsSpeedwayLigaen
Nordyjsk Elite Speedway-Holsted TigersSpeedwayLigaen
Team Fjelsted-Grindsted LigaSpeedwayLigaen
25 (czwartek)1/2 SGP 3 (Wrocław)SGP 3
1/2 SGP 3 (Wrocław)SGP 3
26 (piątek)Finał SGP 3 (Wrocław)SGP 3
27 (sobota)Grand Prix (Wrocław)SGP
Finał MEP (Slangerup)MEP
Finał IM Niemiec (Herxheim)IM Niemiec
28 (niedziela)1/4 PGE EkstraligiPGE Ekstraliga
1/4 PGE EkstraligiPGE Ekstraliga
1/4 PGE EkstraligiPGE Ekstraliga
29 (poniedziałek)
30 (wtorek)1/4 Bauhaus-LiganBauhaus-Ligan
1/4 Bauhaus-LiganBauhaus-Ligan
U24 Ekstraliga - FinałU24 Ekstraliga
31 (środa)

fot. Paweł Wilczyński

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
Reklamy
×
Reklamy
×