Żużel - Best Speedway Tv

Terminarz - Lipiec 2022 | Żużel
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Terminarz – Lipiec 2022

Terminarz

Terminarz – Lipiec 2022

Datawydarzenieliga/cyklwynik
1 (piątek)Sparta Wrocław-Włókniarz CzęstochowaPGE Ekstraliga
Stal Gorzów-GKM GrudziądzPGE Ekstraliga
2 (sobota)SEC (Rybnik)SEC
Polonia Bydgoszcz-Orzeł ŁódźeWinner 1. Liga
Kolejarz Rawicz-Kolejarz Opole2. Liga
3 (niedziela)Motor Lublin-Apator ToruńPGE Ekstraliga
TŻ Ostrovia-Unia LesznoPGE Ekstraliga
Wilki Krosno-ROW RybnikeWinner 1. Liga
Falubaz Zielona Góra-Landshut DevilseWinner 1. Liga
PSŻ Poznań-Stal Rzeszów2. Liga
Lokomotiv Daugavpils-Polonia Piła2. Liga
4 (poniedziałek)Start Gniezno-Wybrzeże GdańskeWinner 1. Liga
5 (wtorek)Smederna Eskilstuna-Lejonen GislavedBauhaus-Ligan
U24 Ekstraliga - 10. RundaU24 Ekstraliga
6 (środa)Team Fjelsted-Holsted TigersSpeedwayLigaen
7 (czwartek)1/2 MMPPK (Gniezno)MMPPK
1/2 MMPPK (Rzeszów)MMPPK
1/2 MMPPK (Zielona Góra)MMPPK
Piraterna Motala-Lejonen GislavedBauhaus-Ligan
8 (piątek)Landshut Devils-Wilki KrosnoeWinner 1. Liga
Lokomotiv Daugavpils-Kolejarz Opole2. Liga
9 (sobota)Grand Prix (Togliatti)SGP
1. Runda IMP (Grudziądz)IMP
1/2 MEP (Nagyhalasz)MEP
Wielka Brytania-Reszta Światasparingi
Stal Rzeszów-Unia Tarnów2. Liga
10 (niedziela)ROW Rybnik-Wybrzeże GdańskeWinner 1. Liga
Wilki Krosno-Start GnieznoeWinner 1. Liga
PSŻ Poznań-Lokomotiv Daugavpils2. Liga
11 (poniedziałek)
12 (wtorek)Masarna Avesta-Smederna EskilstunaBauhaus-Ligan
Indianerna Kumla-Lejonen GislavedBauhaus-Ligan
Dackarna Malilla-Rospiggarna HallstavikBauhaus-Ligan
U24 Ekstraliga - 11. RundaU24 Ekstraliga
13 (środa)
14 (czwartek)Lejonen Gislaved-Vastervik SpeedwayBauhaus-Ligan
15 (piątek)Włókniarz Częstochowa-TŻ OstroviaPGE Ekstraliga
GKM Grudziądz-Motor LublinPGE Ekstraliga
16 (sobota)Orzeł Łódź-Start GnieznoeWinner 1. Liga
Finał PEP U19 (Ryga)PEP U19
Polonia Piła-PSŻ Poznań2. Liga
Unia Tarnów-Lokomotiv Daugavpils2. Liga
17 (niedziela)Apator Toruń-Stal GorzówPGE Ekstraliga
Unia Leszno-Sparta WrocławPGE Ekstraliga
Falubaz Zielona Góra-Wilki KrosnoeWinner 1. Liga
Wybrzeże Gdańsk-Polonia BydgoszczeWinner 1. Liga
Landshut Devils-ROW RybnikeWinner 1. Liga
Stal Rzeszów-Kolejarz Rawicz2. Liga
18 (poniedziałek)
19 (wtorek)Vastervik Speedway-Dackarna MalillaBauhaus-Ligan
Smederna Eskilstuna-Indianerna KumlaBauhaus-Ligan
Rospiggarna Hallstavik-Masarna AvestaBauhaus-Ligan
20 (środa)1/2 MIMP (Rybnik)MIMP
1/2 MIMP (Krosno)MIMP
1/2 MIMP (Piła)MIMP
21 (czwartek)Masarna Avesta-Vetlanda SpeedwayBauhaus-Ligan
22 (piątek)Sparta Wrocław-GKM GrudziądzPGE Ekstraliga
Stal Gorzów-Unia LesznoPGE Ekstraliga
23 (sobota)ROW Rybnik-Orzeł ŁódźeWinner 1. Liga
Wilki Krosno-Wybrzeże GdańskeWinner 1. Liga
PSŻ Poznań-Unia Tarnów*2. Liga
Kolejarz Rawicz-Polonia Piła*2. Liga
Kolejarz Opole-Stal Rzeszów*2. Liga
1/2 MEP (Macon)MEP
24 (niedziela)Włókniarz Częstochowa-Motor LublinPGE Ekstraliga
TŻ Ostrovia-Apator ToruńPGE Ekstraliga
Polonia Bydgoszcz-Landshut DevilseWinner 1. Liga
Start Gniezno-Falubaz Zielona GóraeWinner 1. Liga
25 (poniedziałek)2. Runda IMPIMP
26 (wtorek)U24 Ekstraliga - 12. RundaU24 Ekstraliga
27 (środa)1/2 Speedway of Nations (Esbjerg)SoN
28 (czwartek)1/2 Speedway of Nations (Esbjerg)SoN
29 (piątek)Finał Speedway of Nations 2 (Esbjerg)SoN 2
30 (sobota)Finał Speedway of Nations (Esbjerg)SoN
IME U19 el. (Zarnovica)IME U19 el.
31 (niedziela)
* - termin podany w przybliżeniu

fot. Paweł Wilczyński

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
×