Żużel - Best Speedway Tv

Czy telewizja rządzi żużlem? Marcin Majewski dementuje plotki | Żużel
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer
telewizja rządzi żużlem

Czy telewizja rządzi żużlem? Marcin Majewski dementuje plotki

Czy telewizja rządzi żużlem? Marcin Majewski dementuje plotki

W środę o godzinie 19 odbyło się Best Speedway Magazyn, w którym gościem był m.in. dziennikarz Canal+Sport-Marcin Majewski, który podczas trwania magazynu zaprzeczył plotkom, jakoby telewizja decydowała o tym, czy mecz się odbędzie i w jakich warunkach. “Słyszałem już taką opinię, że to przecież Majewski dzwoni i mówi, ten tor ma być tak i tak zrobiony (śmiech). Myślałem, że kapcie mi spadną. To PGE Ekstraliga i kluby odpowiadają za to, żeby te tory były przygotowane.”- powiedział w Best Speedway Magazyn Marcin Majewski.

Dziennikarz Canal+Sport w ten sposób bardzo konkretnie zdementował wszystkie plotki mówiące, że telewizja narzuca klubom kwestie związane z torem. Sam Majewski jest zdanie, że z półfinałowego spotkania Stal Gorzów-Sparta Wrocław liga powinna wyciągnąć pewne wnioski. Przypomnijmy tylko, że mecz odbył się w bardzo trudnych warunkach, czego efektem były upadki Czugunowa, Woffindena, Iversena, Curzytka i Jacka Holdera.

Dyskusje na temat torów można prowadzić w nieskończoność, temat jest bardzo ciekawy i wyczerpujący, ale po wczorajszej odsłonie magazynu, możemy jasno stwierdzić, że telewizja nie zmusza zawodników do jazdy.

Poniżej krótki fragment rozmowy w Best Speedway Magazyn:

Marcin Majewski (Canal+Sport): Te tory nie mogą być przygotowywane, tak jak były.

Marcin Musiał (BestSpeedwayTV): Wiesz, że to jest argument trochę przeciwko Tobie? Taki mecz, jak ten w Gorzowie odbywa się, bo telewizja mówi, że musimy jechać.

Marcin Majewski: Nie, ale absolutnie. To nie jest tak, że my musimy jechać. Ktoś ten tor dopuszcza. Słyszałem już taką opinię, że to przecież Majewski dzwoni i mówi, ten tor ma być tak i tak zrobiony (śmiech). Myślałem, że kapcie mi spadną. To PGE Ekstraliga i kluby odpowiadają za to, żeby te tory były przygotowane.

Pełen magazyn: https://www.youtube.com/watch?v=tahMytAxQ7M

Wspomniany fragment rozmowy: https://youtu.be/tahMytAxQ7M?t=3174

fot. Sonia Kaps

Zostaw komentarz

0/100

×